ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2015-2016

 FINAL FOUR
(Αθλητικό Κέντρο ΧΑΝΘ "Μίμης Τσικίνας")

ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Χ.Α.Ν.Θ.

MATCH PROGRAMME

L EOS  L Aris  L NVotsis1  L Elpis

CH2016pk Aris

ΑΣ ΑΡΗΣ - Πρωταθλητής 2016

PK2016 03

MVP - Ελένη Μπάκα  (Αρης)

     
Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ 0-3
ΕΟΣ - ΑΡΗΣ 0-3 (18-25, 13-25, 20-25)
ΕΟΣ (Καμπερίδης): Μανδαλάκη, Ωραιοπούλου, Δ. Παπαδοπούλου, Γιόρτσιου, Σ. Παπαδοπούλου, Ελ. Παπαδοπούλου - Γαρουφαλάκη, Νούλη, Α. Παπαδοπούλου, Καδίρη.
Αρης (Ιόβτσεφ): Γουγούση, Σιδοπούλου, Μπουσνάκη, Μπάκα, Λημνιώτη, Πιλιτσίδου - Μπουζούκα, Γκιάτα, Στίγγα, Κωνσταντίνου, Αλμπάνη, Κρέτσαβου.
Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3-2
Ν. ΒΟΤΣΗΣ - ΕΛΠΙΣ 3-2 (25-14, 25-22, 27-29, 19-25, 15-11)
Ν. Βότσης (Βαλσαμίδης): Παπαδοπούλου, Πετροπούλου, Ντάντουλα, Αντύπα, Κυριακίδου, Ιορδανίδου - Πετρινόλη, Παπαγεωργίου, Τριλυράκη, Τριανταφύλλου.
Ελπίς (Τεμελούδης): Σουπιώνη, Καλομοίρη, Δριντσούδη, Τάτση, Ιασωνίδου, Γούση - Κοτέλλη, Θωμαΐδου.
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3-1
ΕΟΣ - ΕΛΠΙΣ 3-1 (26-24, 25-22, 13-25, 25-19)
ΕΟΣ (Καμπερίδης): Δ. Παπαδοπούλου, Γιόρτσιου, Σ. Παπαδοπούλου, Ε. Παπαδοπούλου, Μανδαλάκη, Ωραιοπούλου - Γαροφαλάκη, Α. Παπαδοπούλου, Νούλη.
Ελπίς (Τεμελούδης): Σουπιώνη, Ιασωνίδου, Καλομοίρη, Γούση, Δριντσούδη, Τάτση - Θωμαΐδου, Λαζαρίδου, Κοτέλλη, Πυργιώτη, Τσελεκίδου, Τσουμπέκη.
ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
ΑΡΗΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ 3-2
ΑΡΗΣ - Ν. ΒΟΤΣΗΣ 3-2 (21-25, 24-26, 25-20, 25-17, 15-13)
Αρης (Ιόβτσεφ): Γουγούση, Σιδοπούλου, Μπουσνάκη, Μπάκα, Λημνιώτη, Πιλιτσίδου - Κωνσταντίνου, Στίγγα, Μπούτζουκα.
Ν. Βότσης (Βαλσαμίδης): Παπαδοπούλου, Πετροπούλου, Ντάντουλα, Αντύπα, Κυριακίδου, Ιορδανίδου - Τριλυράκη, Πετρινόλη, Τριανταφύλλου.
 
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
MVP: Ελένη Μπάκα (Αρης)
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. ΑΣ ΑΡΗΣ
2. ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
3. ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
4. ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 

 Δ' Φάση

Play Off/8 Α Β Γ (ουδ)
Ελπίς Αμπελοκήπων - Αίας Ευόσμου 3-0 3-0 .
Αρης- Μακεδόνες Αξιού 1-3 3-1 3-0
Ναύαρχος Βότσης - ΠΟ Μουδανιών 3-1 3-0 .
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΕΟ Σταυρούπολης 0-3 0-3 .

Γ' Φάση

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Α' ΟΜΙΛΟΣ  
αγωνιστική  
Μέγας Αλέξανδρος - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3  
Μακεδόνες Αξιού - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3  
αγωνιστική  
Μακεδόνες Αξιού - Μέγας Αλέξανδρος 3-1  
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0  
αγωνιστική  
ΑΣΚ Λαγκαδά - Μακεδόνες Αξιού 1-3  
Μέγας Αλέξανδρος - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3  
Βαθμολογία Α' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ελπίς Αμπελοκήπων 3 3 0 9-0 6
2. Μακεδόνες Αξιού 3 2 1 6-5 5
3. ΑΣΚ Λαγκαδά 3 1 2 4-6 4
4. Μέγας Αλέξανδρος 3 0 3 1-9 3
                 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Β' ΟΜΙΛΟΣ  
αγωνιστική  
ΠΟ Μουδανιών - Αρης 1-3  
Μυγδονιακός - ΧΑΝΘ 1-3  
αγωνιστική  
Μυγδονιακός - ΠΟ Μουδανιών 0-3  
ΧΑΝΘ - Αρης 1-3  
αγωνιστική  
Αρης - Μυγδονιακός 3-0  
ΠΟ Μουδανιών - ΧΑΝΘ 3-1  
Βαθμολογία Β' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αρης 3 3 0 9-2 6
2. ΠΟ Μουδανιών 3 2 1 7-4 5
3. ΧΑΝΘ 3 1 2 5-7 4
4. Μυγδονιακός 3 0 3 2-9 3
                 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ  
αγωνιστική  
ΕΟ Σταυρούπολης - Ναύαρχος Βότσης 0-3  
Ηρακλής - Ζέφυρος 3-2  
αγωνιστική  
Ηρακλής - ΕΟ Σταυρούπολης 0-3  
Ζέφυρος - Ναύαρχος Βότσης 0-3  
αγωνιστική  
Ναύαρχος Βότσης - Ηρακλής 3-0  
ΕΟ Σταυρούπολης - Ζέφυρος 3-1  
Βαθμολογία Γ' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ναύαρχος Βότσης 3 3 0 9-0 6
2. ΕΟ Σταυρούπολης 3 2 1 6-4 5
3. Ηρακλής 3 1 2 3-8 4
4. Ζέφυρος 3 0 3 3-9 3
                 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ  
αγωνιστική  
Ατρόμητος Τριαδίου - Μαντουλίδης 3-0  
Ποσειδών Μηχανιώνας - Αίας Ευόσμου 3-2  
αγωνιστική  
Ποσειδών Μηχανιώνας - Ατρόμητος Τριαδίου 3-1  
Αίας Ευόσμου - Μαντουλίδης 3-0  
αγωνιστική  
Μαντουλίδης - Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3  
Ατρόμητος Τριαδίου - Αίας Ευόσμου 1-3  
Βαθμολογία Δ' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ποσειδών Μηχανιώνας 3 3 0 9-3 6
2. Αίας Ευόσμου 3 2 1 8-4 5
3. Ατρόμητος Τριαδίου 3 1 2 5-6 4
4. Μαντουλίδης 3 0 3 0-9 3
                 

Β' Φάση

1οι - 4οι Α Β Γ (ουδ)
Απόλλων Αρναίας - Αρης 0-3 0-3 .
Περσέας - Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3 0-3 .
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Ναύαρχος Βότσης 0-3 0-3 .
Παναθλητικός Συκεών - ΧΑΝΘ 2-3 2-3 .
Κρόνος - Μακεδόνες Αξιού 0-3 0-3 .
ΒΑΟ - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3 0-3 .
ΓΑΣ Ευκαρπίας - ΕΟ Σταυρούπολης 1-3 0-3 .
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Eλπίς Αμπελοκήπων 0-3 0-3 .
2οι - 3οι Α Β Γ
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Ζέφυρος 3-1 1-3 1-3
Πήγασος Πολίχνης - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3 1-3 .
Ορφέας Πλαγιαρίου - Μαντουλίδης 0-3 2-3 .
ΑΟ Καβακλιωτών - Αίας Ευόσμου 2-3 2-3 .
Πειραματικό - ΠΟ Μουδανιών 0-3 0-3 .
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ηρακλής 2-3 0-3 .
Μυγδονιακός - Ανατόλια 3-0 3-0 .
Αριστοτέλης Επανομής - Μέγας Αλέξανδρος 0-3 0-3 .

Α' Φάση

Α' ΟΜΙΛΟΣ  
αγωνιστική  
Αναγέννηση Ρυσίου - ΔΑΣΩ 3-0  
ΠΟ Μουδανιών - Απόλλων Αρναίας 3-0  
Μακεδόνες Αξιού - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0  
αγωνιστική  
Μακεδόνες Αξιού - Αναγέννηση Ρυσίου 3-0  
ΔΑΣΩ - ΠΟ Μουδανιών 0-3  
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Απόλλων Αρναίας 3-0  
αγωνιστική  
ΠΟ Μουδανιών - Μακεδόνες Αξιού 2-3  
Απόλλων Αρναίας - ΔΑΣΩ 3-2  
Αναγέννηση Ρυσίου - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1-3  
αγωνιστική  
Μακεδόνες Αξιού - Απόλλων Αρναίας 3-0  
Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΟ Μουδανιών 0-3  
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΔΑΣΩ 3-1  
αγωνιστική  
ΔΑΣΩ - Μακεδόνες Αξιού 0-3  
Απόλλων Αρναίας - Αναγέννηση Ρυσίου 3-1  
ΠΟ Μουδανιών - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-1  
Βαθμολογία Α Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μακεδόνες Αξιού 5 5 0 15-2 10
2. ΠΟ Μουδανιών 5 4 1 14-4 9
3. Κεραυνός Αγ. Παύλου 5 3 2 10-8 8
4. Απόλλων Αρναίας 5 2 3 6-12 7
5. Αναγέννηση Ρυσίου 5 1 4 5-12 6
6. ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 5 0 5 3-15 5
                 

Β' ΟΜΙΛΟΣ  
αγωνιστική  
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Περσέας 2-3  
Πήγασος Πολίχνης - Ηρακλής 2-3  
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΜΕΝΤ 3-0  
αγωνιστική  
Ελπίς Αμπελοκήπων - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0  
Περσέας - Πήγασος Πολίχνης 0-3  
ΜΕΝΤ - Ηρακλής 1-3  
αγωνιστική  
Πήγασος Πολίχνης - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3  
Ηρακλής - Περσέας 3-1  
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΜΕΝΤ 2-3  
αγωνιστική  
Ελπίς Αμπελοκήπων - Ηρακλής 3-0  
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Πήγασος Πολίχνης 0-3  
ΜΕΝΤ - Περσέας 0-3  
αγωνιστική  
Περσέας - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3  
Ηρακλής - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0  
Πήγασος Πολίχνης - ΜΕΝΤ 3-1  
Βαθμολογία Β Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ελπίς Αμπελοκήπων 5 5 0 15-0 10
2. Ηρακλής 5 4 1 12-7 9
3. Πήγασος Πολίχνης 5 3 2 11-7 8
4. Περσέας 5 2 3 7-11 7
5. ΜΕΝΤ 5 1 4 5-14 6
6. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 5 0 5 4-15 5
                 

Γ' ΟΜΙΛΟΣ  
αγωνιστική  
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-1  
ΕΟΣ - Ηρακλής Γέφυρας 3-0  
Αίας Ευόσμου - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0  
αγωνιστική  
Αίας Ευόσμου - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-0  
Ορφέας Πλαγιαρίου - ΕΟΣ 2-3  
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - Ηρακλής Γέφυρας 1-3  
αγωνιστική  
ΕΟΣ - Αίας Ευόσμου 3-2  
Ηρακλής Γέφυρας - Ορφέας Πλαγιαρίου 1-3  
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-2  
αγωνιστική  
Αίας Ευόσμου - Ηρακλής Γέφυρας 3-0  
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - ΕΟΣ 1-3  
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - Ορφέας Πλαγιαρίου 0-3  
αγωνιστική  
Ορφέας Πλαγιαρίου - Αίας Ευόσμου 0-3  
Ηρακλής Γέφυρας - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-1  
ΕΟΣ - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0  
Βαθμολογία Γ Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΕΟ Σταυρούπολης 5 5 0 15-5 10
2. Αίας Ευόσμου 5 4 1 14-3 9
3. Ορφέας Πλαγιαρίου 5 2 3 9-10 7
4. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 5 2 3 8-12 7
5. Ηρακλής Γέφυρας 5 2 3 7-11 7
6. ΓΑΣ Χαλκηδόνας 5 0 5 3-15 5
ANΑΛΥΣΗ ΤΡΙΠΛΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ
OΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ.: 3 βαθμοί, σετ 4-4, πόντοι 182-173, συντελεστής 1,052
ΑΕΝ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ: 3 βαθμοί, σετ 4-4, πόντοι 183-180, συντελεστής 1,016
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΦ.: 3 βαθμοί, σετ 4-4, πόντοι 173-185, συντελεστής 0,935
                 

Δ' ΟΜΙΛΟΣ  
αγωνιστική  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Παναθλητικός Συκεών 0-3  
ΑΟ Καβακλιωτών - Καμπανιακός 3-0  
ΑΣΚ Λαγκαδά - Ναύαρχος Βότσης 0-3  
αγωνιστική  
ΑΣΚ Λαγκαδά - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0  
Παναθλητικός Συκεών - ΑΟ Καβακλιωτών 1-3  
Ναύαρχος Βότσης - Καμπανιακός 3-0  
αγωνιστική  
ΑΟ Καβακλιωτών - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3  
Καμπανιακός - Παναθλητικός Συκεών 2-3  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ναύαρχος Βότσης 0-3  
αγωνιστική  
ΑΣΚ Λαγκαδά - Καμπανιακός 3-0  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΟ Καβακλιωτών 0-3  
Ναύαρχος Βότσης - Παναθλητικός Συκεών 3-0  
αγωνιστική  
Παναθλητικός Συκεών - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3  
Καμπανιακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-1  
ΑΟ Καβακλιωτών - Ναύαρχος Βότσης 0-3  
Βαθμολογία Δ Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ναύαρχος Βότσης 5 5 0 15-0 10
2. ΑΣΚ Λαγκαδά 5 4 1 12-3 9
3. ΑΟ Καβακλιωτών 5 3 2 9-7 8
4. Παναθλητικός Συκεών 5 2 3 7-11 7
5. Καμπανιακός 5 1 4 5-13 6
6. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 5 0 5 1-15 5
                 

Ε' ΟΜΙΛΟΣ  
αγωνιστική  
Κρόνος - Ανατόλια 3-2  
Αρης - Πειραματικό 3-0  
αγωνιστική  
Εθνικός Πυλαίας -Κρόνος 0-3  
Πειραματικό - Ανατόλια 1-3  
αγωνιστική  
Κρόνος - Αρης 0-3  
Ανατόλια - Εθνικός Πυλαίας 3-0  
αγωνιστική  
Αρης - Ανατόλια 3-1  
Πειραματικό - Εθνικός Πυλαίας 3-2  
αγωνιστική  
Εθνικός Πυλαίας - Αρης 0-3  
Κρόνος - Πειραματικό 1-3  
Βαθμολογία Ε Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αρης 4 4 0 12-1 8
2. Ανατόλια 4 2 2 9-7 6
3. Πειραματικό 4 2 2 7-9 6
4. Κρόνος 4 2 2 7-8 6
5. Εθνικός Πυλαίας 4 0 4 2-12 4
ANΑΛΥΣΗ ΤΡΙΠΛΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΑ: 3 βαθμοί, σετ 5-4, συντελεστής 1,25
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ: 3 βαθμοί, σετ 4-4, συντελεστής 1,00
ΚΡΟΝΟΣ: 3 βαθμοί, σετ 4-5, συντελεστής 0,80
                 

ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ  
αγωνιστική  
Ζέφυρος - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-3  
Απόλλων Καλαμαριάς - Ποσειδών Μηχανιώνας 1-3  
ΒΑΟ - Μακεδονικός 3-0  
αγωνιστική  
ΒΑΟ - Ζέφυρος 0-3  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0  
Μακεδονικός - Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3  
αγωνιστική  
Απόλλων Καλαμαριάς - ΒΑΟ 0-3  
Ποσειδών Μηχανιώνας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0  
Ζέφυρος - Μακεδονικός 3-0  
αγωνιστική  
ΒΑΟ - Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3  
Ζέφυρος - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0  
Μακεδονικός - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3  
αγωνιστική  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΒΑΟ 1-3  
Ποσειδών Μηχανιώνας - Ζέφυρος 3-0  
Απόλλων Καλαμαριάς - Μακεδονικός 3-0  
Βαθμολογία ΣΤ Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ποσειδών Μηχανιώνας 5 5 0 15-1 10
2. Ζέφυρος 5 3 2 10-6 8
3. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 5 3 2 10-7 8
4. ΒΑΟ 5 3 2 9-7 8
6. Απόλλων Καλαμαριάς 5 1 4 4-12 6
5. Μακεδονικός 5 0 5 0-15 5
ANΑΛΥΣΗ ΤΡΙΠΛΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ: 3 βαθμοί, σετ 4-3, συντελεστής 1,33
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ: 3 βαθμοί, σετ 4-4, συντελεστής 1,00
ΒΑΟ: 3 βαθμοί, σετ 3-4, συντελεστής 0,75
                 

Ζ' ΟΜΙΛΟΣ  
αγωνιστική  
Προμηθέας Πυλαίας - Μυγδονιακός 0-3  
ΓΑΣ Ευκαρπίας - Μέγας Αλέξανδρος 1-3  
αγωνιστική  
Ατρόμητος Τριαδίου - Προμηθέας Πυλαίας 3-0  
Μυγδονιακός - ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0  
αγωνιστική  
ΓΑΣ Ευκαρπίας - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3  
Μέγας Αλέξανδρος - Μυγδονιακός 3-0  
αγωνιστική  
Ατρόμητος Τριαδίου - Μέγας Αλέξανδρος 3-0  
Προμηθέας Πυλαίας - ΓΑΣ Ευκαρπίας 0-3  
αγωνιστική  
Μυγδονιακός - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3  
Μέγας Αλέξανδρος - Προμηθέας Πυλαίας 3-1  
Βαθμολογία Ζ Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ατρόμητος Τριαδίου 4 4 0 12-0 8
2. Μέγας Αλέξανδρος 4 3 1 9-5 7
3. Μυγδονιακός 4 2 2 6-6 6
4. ΓΑΣ Ευκαρπίας 4 1 3 4-9 5
5. Προμηθέας Πυλαίας 4 0 4 1-12 4
                 

Η' ΟΜΙΛΟΣ  
αγωνιστική  
Δημόκριτος Μυγδονίας - Μαντουλίδης 0-3  
ΧΑΝΘ - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0  
αγωνιστική  
Αριστοτέλης Επανομής - Δημόκριτος Μυγδονίας 1-3  
Μαντουλίδης - ΧΑΝΘ 1-3  
αγωνιστική  
ΧΑΝΘ - Αριστοτέλης Επανομής 3-0  
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Μαντουλίδης 0-3  
αγωνιστική  
Αριστοτέλης Επανομής - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0  
Δημόκριτος Μυγδονίας - ΧΑΝΘ 0-3  
αγωνιστική  
Μαντουλίδης - Αριστοτέλης Επανομής 3-0  
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Δημόκριτος Μυγδονίας 3-0  
Βαθμολογία Η Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΧΑΝΘ 4 4 0 12-1 8
2. Μαντουλίδης 4 3 1 10-3 7
3. Αριστοτέλης Επανομής 4 1 3 4-9 5
4. ΑΣ Ωραιόκαστρο 4 1 3 3-9 5
5. Δημόκριτος Μυγδονίας 4 1 3 3-10 5
ANΑΛΥΣΗ ΤΡΙΠΛΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 3 βαθμοί, σετ 4-3, συντελεστής 1,33
ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ: 3 βαθμοί, σετ 3-3, συντελεστής 1,00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ: 3 βαθμοί, σετ 3-4, συντελεστής 0,75
                 

 

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

Α ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Α ΦΑΣΗΣ / Α ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μακεδονικός - Εθνικός Πυλαίας 2-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Ρυσίου 3-2
Μακεδονικός - Ακαδημίες Πρωταθλητών 0-3
αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Μακεδονικός 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών - Εθνικός Πυλαίας 3-0

Βαθμολογία
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αναγέννηση Ρυσίου 3 2 1 8-5 5
2. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3 2 1 6-3 5
3. Εθνικός Πυλαίας 3 2 1 6-7 5
4. Μακεδονικός 3 0 3 2-9 3
ANΑΛΥΣΗ ΤΡΙΠΛΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ: 3 βαθμοί, σετ 5-3, συντελεστής 1,66
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ: 3 βαθμοί, σετ 3-3, συντελεστής 1,00
ΕΘΝΙΚΟΣ: 3 βαθμοί, σετ 3-5, συντελεστής 0,60

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Α ΦΑΣΗΣ / Β ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Καμπανιακός - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 1-3
ΔΑΣΩ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
αγωνιστική
Ηρακλής Γέφυρας - ΔΑΣΩ 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Καμπανιακός 1-3
αγωνιστική
Καμπανιακός - Ηρακλής Γέφυρας 3-1
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-1
αγωνιστική
Ηρακλής Γέφυρας - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-1
ΔΑΣΩ - Καμπανιακός 2-3
αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ηρακλής Γέφυρας 1-3
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - ΔΑΣΩ 3-1

Βαθμολογία
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ηρακλής Γέφυρας 4 3 1 10-5 7
2. ΓΑΣ Χαλκηδόνας 4 3 1 10-6 7
3. Καμπανιακός 4 3 1 10-7 7
4. ΔΑΣΩ 4 1 3 6-9 5
5. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 4 0 4 3-12 4

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

Α' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-2
Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας - ΓΑΣ Βασιλικών 1 1-3
Ζέφυρος - ΑΟ Πολυγύρου 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Ποσειδών Μηχανιώνας - Αρης 1 3-0
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Ορφέας Πλαγιαρίου - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 1-3
ΓΑΣ Βασιλικών 1 - Ζέφυρος 3-0
ΑΟ Πολυγύρου - Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
ΠΟ Μουδανιών - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-0
αγωνιστική
Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας - Ατρόμητος Τριαδίου 1 1-3
Ζέφυρος - Ορφέας Πλαγιαρίου 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου - ΓΑΣ Βασιλικών 1 0-3
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΟ Πολυγύρου 3-0 (αα)
Αρης 1 - ΠΟ Μουδανιών 0-3
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - Ζέφυρος 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 0-3
Ορφέας Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου 2-3
ΓΑΣ Βασιλικών 1 - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-1
ΑΟ Πολυγύρου - Αρης 1 3-2
αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Τριαδίου 1 0-3
Ζέφυρος - ΑΕΝ Πανοράματος 3-0 (αα)
Ποσειδών Μηχανιώνας - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
Αρης 1- ΓΑΣ Βασιλικών 1 0-3
ΠΟ Μουδανιών - ΑΟ Πολυγύρου 3-0
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3
ΑΕΝ Πανοράματος - Αναγέννηση Ρυσίου 3-2
Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας - Ζέφυρος 3-0
Ορφέας Πλαγιαρίου -Αρης 1 0-3
ΓΑΣ Βασιλικών 1 - ΠΟ Μουδανιών 0-3
αγωνιστική
Αρης 1 - Ατρόμητος Τριαδίου 1 2-3
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Αναγέννηση Ρυσίου - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 0-3
ΠΟ Μουδανιών - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-1
ΑΟ Πολυγύρου - ΓΑΣ Βασιλικών 1 0-3 (αα)
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - ΠΟ Μουδανιών 0-3
ΑΕΝ Πανοράματος - Αρης 1 0-3
Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-1
Ζέφυρος - Αναγέννηση Ρυσίου 2-3
Ορφέας Πλαγιαρίου - ΑΟ Πολυγύρου 3-0 (αα)
αγωνιστική
ΑΟ Πολυγύρου - Ατρόμητος Τριαδίου 1 0-3 (αα)
ΠΟ Μουδανιών - ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Αρης 1 - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 3-1
Ποσειδών Μηχανιώνας - Ζέφυρος 3-0
ΓΑΣ Βασιλικών 1 - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-1
αγωνιστική 10η
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - ΓΑΣ Βασιλικών 1 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΟ Πολυγύρου 3-0 (αα)
Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Ζέφυρος - Αρης 1 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου - Ποσειδών Μηχανιώνας 2-3
αγωνιστική 11η
Ορφέας Πλαγιαρίου - Ατρόμητος Τριαδίου 1 0-3
ΓΑΣ Βασιλικών 1 - ΑΕΝ Πανοράματος 3-2
ΑΟ Πολυγύρου - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 0-3 (αα)
ΠΟ Μουδανιών - Ζέφυρος 3-0
Αρης 1 - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3

 

Β' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών 2 - ΑΠΟ Πανόραμα 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2-3
ΠΑΟΚ - Ναύαρχος Βότσης 0-3
ΑΣ Πανόραμα - Ανατόλια 3-0
Αχιλλέας - Ατρόμητος Τριαδίου 2 0-3
αγωνιστική
Αρης 2 - ΓΑΣ Βασιλικών 2 3-0
ΑΠΟ Πανόραμα - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - ΠΑΟΚ 1-3
Ναύαρχος Βότσης - ΑΣ Πανόραμα 3-0
Ανατόλια - Αχιλλέας Τριανδρίας 0-3
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Αρης 2 3-2
ΠΑΟΚ - ΑΠΟ Πανόραμα 1-3
ΑΣ Πανόραμα - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2-3
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ναύαρχος Βότσης 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - Ανατόλια 3-0
αγωνιστική
Αρης 2 - ΠΑΟΚ 2-3
ΓΑΣ Βασιλικών 2 - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
ΑΠΟ Πανόραμα - ΑΣ Πανόραμα 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-3
Ναύαρχος Βότσης - Ατρόμητος Τριαδίου 2 3-0
αγωνιστική
ΑΣ Πανόραμα - Αρης 2 3-1
ΠΑΟΚ - ΓΑΣ Βασιλικών 2 3-0
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΠΟ Πανόραμα 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-2
Ανατόλια - Ναύαρχος Βότσης 0-3
αγωνιστική
Αρης 2 - Αχιλλέας Τριανδρίας 0-3
ΓΑΣ Βασιλικών 2- ΑΣ Πανόραμα 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟΚ 3-2
ΑΠΟ Πανόραμα - Ατρόμητος Τριαδίου 2 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Ανατόλια 3-1
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - Αρης 2 3-0
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΓΑΣ Βασιλικών 2 3-0
ΑΣ Πανόραμα - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Ανατόλια - ΑΠΟ Πανόραμα 0-3
Ναύαρχος Βότσης - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-0
αγωνιστική
Αρης 2 - Ανατόλια 3-2
ΓΑΣ Βασιλικών 2 - Ατρόμητος Τριαδίου 2 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-2
ΠΑΟΚ - ΑΣ Πανόραμα 3-0
ΑΠΟ Πανόραμα - Ναύαρχος Βότσης 2-3
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - Αρης 2 3-0
Ανατόλια - ΓΑΣ Βασιλικών 2 3-1
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - Απόλλων Καλαμαριάς 2-3
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΑΟΚ 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - ΑΠΟ Πανόραμα 0-3
αγωνιστική 10η
Αρης 2 - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-0
ΓΑΣ Βασιλικών 2 - Ναύαρχος Βότσης 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς - Ανατόλια 3-0
ΠΑΟΚ - Ατρόμητος Τριαδίου 2 3-2
ΑΣ Πανόραμα - Αχιλλέας Τριανδρίας 0-3
αγωνιστική 11η
ΑΠΟ Πανόραμα - Αρης 2 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - ΓΑΣ Βασιλικών 2 3-1
Ναύαρχος Βότσης - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
Ανατόλια - ΠΑΟΚ 2-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - ΑΣ Πανόραμα 3-0

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Αρης 3 - Μαχητές Πεύκων 3-0
ΑΕ Αμπελόκηποι - ΑΕ Αξιού 1 1-3
ΕΟΣ - ΒΑΟ 2-3
Ατρόμητος Τριαδίου 3 - ΑΠΚ Νεάπολης 3-0
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 3 - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων - Αρης 3 0-3
Μαχητές Πεύκων - ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
ΑΕ Αξιού 1 - ΕΟΣ 0-3
ΑΠΚ Νεάπολης - ΒΑΟ 0-3
αγωνιστική
Αρης 3 - Ατρόμητος Τριαδίου 3 3-0
ΑΕ Αμπελόκηποι - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
ΕΟΣ - Μαχητές Πεύκων 3-2
ΒΑΟ - ΑΕ Αξιού 1 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 3 - ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Αρης 3 0-3
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΕΟΣ 0-3
Μαχητές Πεύκων - ΒΑΟ 1-3
ΑΠΚ Νεάπολης - ΑΕ Αξιού 1 3-0
αγωνιστική
ΕΟΣ - Ατρόμητος Τριαδίου 3 3-0
ΑΕ Αμπελόκηποι - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-2
ΒΑΟ - Ελπίς Αμπελοκήπων 3-1
ΑΕ Αξιού 1 - Μαχητές Πεύκων 0-3
Αρης 3 - ΑΠΚ Νεάπολης 3-1
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 3 - ΒΑΟ 0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΕΟΣ 1-3
Αρης 3 - ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΑΕ Αξιού 1 3-1
ΑΠΚ Νεάπολης - Μαχητές Πεύκων 3-1
αγωνιστική
ΑΕ Αξιού 1 - Ατρόμητος Τριαδίου 3 3-1
ΒΑΟ - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
ΕΟΣ - Αρης 3 3-1
Μαχητές Πεύκων - Ελπίς Αμπελοκήπων 3-2
ΑΕ Αμπελόκηποι - ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 3 - Μαχητές Πεύκων 3-2
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΑΕ Αξιού 1 0-3
Αρης 3 - ΒΑΟ 3-0
ΑΕ Αμπελόκηποι - ΕΟΣ 1-3
ΑΠΚ Νεάπολης - Ελπίς Αμπελοκήπων 3-0
αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων - Ατρόμητος Τριαδίου 3 0-3
Μαχητές Πεύκων - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
ΑΕ Αξιού 1 - Αρης 3 0-3
ΒΑΟ - ΑΕ Αμπελόκηποι 3-1
ΕΟΣ - ΑΠΚ Νεάπολης 2-3

Δ' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού 1 - ΔΑΣΩ 1 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Μυγδονιακός 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
Ακαδημίας Ολυμπος - Παναθλητικός Συκεών 1-3
ΑΕ Αξιού 2 - Αστέρας Σίνδου 3-1
αγωνιστική
ΑΕ Αξιού 2 - Μακεδόνες Αξιού 1 1-3
ΔΑΣΩ 1 - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
Μυγδονιακός - ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ακαδημία Ολυμπος 3-1
Αστέρας Σίνδου - Παναθλητικός Συκεών 3-1
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΑΕ Αξιού 2 3-2
ΓΑΣ Ευκαρπίας - ΔΑΣΩ 1 0-3
Ακαδημία Ολυμπος - Μυγδονιακός 0-3
Παναθλητικός Συκεών - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-3
Μακεδόνες Αξιού 1 - Αστέρας Σίνδου 3-2
αγωνιστική
ΑΕ Αξιού 2 - ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
Μακεδόνες Αξιού 1 - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-2
ΔΑΣΩ 1 - Ακαδημία Ολυμπος 3-0
Μυγδονιακός - Παναθλητικός Συκεών 3-0
Αστέρας Σίνδου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-3
αγωνιστική
Ακαδημία Ολυμπος - ΑΕ Αξιού 2 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας - Μακεδόνες Αξιού 1 0-3
Παναθλητικός Συκεών - ΔΑΣΩ 1 3-1
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μυγδονιακός 1-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Αστέρας Σίνδου 3-1
αγωνιστική
ΑΕ Αξιού 2 - Παναθλητικός Συκεών 3-0
Μακεδόνες Αξιού 1 - Ακαδημία Ολυμπος 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
ΔΑΣΩ 1 - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-3
Αστέρας Σίνδου - Μυγδονιακός 0-3
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Αξιού 2 3-1
Παναθλητικός Συκεών - Μακεδόνες Αξιού 1 0-3
Ακαδημία Ολυμπος - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
Μυγδονιακός - ΔΑΣΩ 1 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας - Αστέρας Σίνδου 0-3
αγωνιστική
ΑΕ Αξιού 2 - Μυγδονιακός 1-3
Μακεδόνες Αξιού 1 - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-2
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Παναθλητικός Συκεών 3-1
ΓΑΣ Ευκαρπίας - Ακαδημία Ολυμπος 0-3
Αστέρας Σίνδου - ΔΑΣΩ 1 3-1
αγωνιστική
ΔΑΣΩ 1 - ΑΕ Αξιού 2 1-3
Μυγδονιακός - Μακεδόνες Αξιού 1 3-1
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-3
Παναθλητικός Συκεών - ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
Ακαδημία Ολυμπος - Αστέρας Σίνδου 0-3

Ε' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Ακαδημία Αθλέτικο - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
Καμπανιακός - Γαλαξίας Αδένδρου 0-3
ΔΑΣΩ 2 - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
Ιωνικός Ιωνίας - Μακεδόνες Αξιού 2 1-3
Τιτάνας Ευόσμου - ΑΕ Αξιού 3 3-0
αγωνιστική
Τιτάνας Ευόσμου - Ακαδημία Αθλέτικο 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά - Καμπανιακός 1-3
Γαλαξίας Αδένδρου - ΔΑΣΩ 2 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Ιωνικός 2-3
ΑΕ Αξιού 3 - Μακεδόνες Αξιού 2 0-3
αγωνιστική
Καμπανιακός - Τιτάνας Ευόσμου 3-0
ΔΑΣΩ 2 - ΑΣΚ Λαγκαδά 1-3
Ιωνικός - Γαλαξίας Αδένδρου 0-3
Μακεδόνες Αξιού 2 - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
Ακαδημία Αθλέτικο - ΑΕ Αξιού 3 3-0
αγωνιστική
Τιτάνας Ευόσμου - ΔΑΣΩ 2 3-0
Ακαδημία Αθλέτικο - Καμπανιακός 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά - Ιωνικός 3-0
Γαλαξίας Αδένδρου - Μακεδόνες Αξιού 2 3-0
ΑΕ Αξιού 3 - ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
αγωνιστική
Ιωνικός - Τιτάνας Ευόσμου 0-3
ΔΑΣΩ 2 - Ακαδημία Αθλέτικο 0-3
Μακεδόνες Αξιού 2 - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Γαλαξίας Αδένδρου 0-3
Καμπανιακός - ΑΕ Αξιού 3 3-0
αγωνιστική
Τιτάνας Ευόσμου - Μακεδόνες Αξιού 2 3-0
Ακαδημία Αθλέτικο - Ιωνικός 3-1
Καμπανιακός - ΔΑΣΩ 2 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
ΑΕ Αξιού 3 - Γαλαξίας Αδένδρου 0-3
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Τιτάνας Ευόσμου 0-3
Μακεδόνες Αξιού 2 - Ακαδημία Αθλέτικο 1-3
Ιωνικός - Καμπανιακός 0-3
Γαλαξίας Αδένδρου - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
ΔΑΣΩ 2 - ΑΕ Αξιού 3 3-0
αγωνιστική
Τιτάνας Ευόσμου - Γαλαξίας Αδένδρου 3-1
Ακαδημία Αθλέτικο - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
Καμπανιακός - Μακεδόνες Αξιού 2 3-0
ΔΑΣΩ 2 - Ιωνικός 3-1
ΑΕ Αξιού 3 - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά - Τιτάνας Ευόσμου 3-2
Γαλαξίας Αδένδρου - Ακαδημία Αθλέτικο 1-3
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Καμπανιακός 0-3
Μακεδόνες Αξιού 2 - ΔΑΣΩ 2 0-3
Ιωνικός - ΑΕ Αξιού 3 3-0

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΠαρασκευή, 30 Δεκεμβρίου 2016 00:43
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

Ε.ΠΕ.Σ.Θ. TV

CHAMPIONS 2015

Παρακολουθείστε το βίντεο της χρονιάς με τους πρωταθλητές από την ΕΠΕΣΘ ΤV.

YEARBOOKS

Το Yearbook 2016 στις οθόνες σας

Με μικρή καθυστέρηση λόγω των διοικητικών διεργασιών στην ΕΟΠΕ, αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα της...

ΓΗΠΕΔΑ

Δήμος Θεσσαλονίκης (Γήπεδα)

Στο δήμο Θεσσαλονίκης Εδρεύουν εννέα γήπεδα:

5°C

Θεσσαλονίκη

Cloudy

Humidity: 67%

Wind: 11.27 km/h

  • 24 Jan 2017 5°C 0°C
  • 25 Jan 2017 4°C 1°C