ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2016-2017

 

Α ΦΑΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Περσέας - Μαντουλίδης 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-0
Μακεδόνες Αξιού - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - Περσέας 3-0
Μαντουλίδης - ΑΣΚ Λαγκαδά 2-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-0
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά - Μακεδόνες Αξιού 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Μαντουλίδης 3-0
Περσέας - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1-3
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-0
Περσέας - ΑΣΚ Λαγκαδά 2-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Μαντουλίδης 3-0
αγωνιστική
Μαντουλίδης - Μακεδόνες Αξιού 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Περσέας 1-3
ΑΣΚ Λαγκαδά - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-1
Βαθμολογία Α Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μακεδόνες Αξιού 5 5 0 15-0 10
2. ΑΣΚ Λαγκαδά 5 4 1 12-8 9
3. Κεραυνός Αγ. Παύλου 5 3 2 10-7 8
4. Περσέας 5 2 3 9-10 7
5. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 5 1 4 4-12 6
6. Μαντουλίδης 5 0 5 2-15 5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Παναθλητικός Συκεών - ΕΟΣ 0-3
Καμπανιακός - Ηρακλής Γέφυρας 2-3
Αίας Ευόσμου - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - Παναθλητικός Συκεών 3-1
ΕΟΣ - Καμπανιακός 1-3
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - Ηρακλής Γέφυρας 0-3
αγωνιστική
Καμπανιακός - Αίας Ευόσμου 0-3
Ηρακλής Γέφυρας - ΕΟΣ 0-3
Παναθλητικός Συκεών - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - Ηρακλής Γέφυρας 3-0
Παναθλητικός Συκεών - Καμπανιακός 2-3
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - ΕΟΣ 0-3
αγωνιστική
ΕΟΣ - Αίας Ευόσμου 1-3
Ηρακλής Γέφυρας - Παναθλητικός Συκεών 3-0
Καμπανιακός - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0
Βαθμολογία Β Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αίας Ευόσμου 5 5 0 15-2 10
2. ΕΟ Σταυρούπολης 5 3 2 11-6 8
3. Καμπανιακός 5 3 2 11-9 8
4. Ηρακλής Γέφυρας 5 3 2 9-8 8
5. Παναθλητικός Συκεών 5 1 4 6-12 6
6. ΓΣ Χαλκηδόνας 5 0 5 0-15 5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΔΑΣΩ - ΑΣ Ωραιόκαστρο 1-3
ΠΟ Μουδανιών - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΓΑΣ Κουφαλίων 3-0
αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΔΑΣΩ 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο - ΠΟ Μουδανιών 0-3
ΓΑΣ Κουφαλίων - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-2
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - Ελπίς Αμπελοκήπων 1-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
ΔΑΣΩ - ΓΑΣ Κουφαλίων 3-1
αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
ΔΑΣΩ  - ΠΟ Μουδανιών 0-3
ΓΑΣ Κουφαλίων - ΑΣ Ωραιόκαστρο 1-3
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΔΑΣΩ 1-3
ΠΟ Μουδανιών - ΓΑΣ Κουφαλίων 3-0
Βαθμολογία Γ Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ελπίς Αμπελοκήπων 5 5 0 15-1 10
2. ΠΟ Μουδανιών 5 4 1 13-3 9
3. ΑΣ Ωραιόκαστρο 5 3 2 9-8 8
4. ΔΑΣΩ 5 2 3 7-11 7
5. ΓΑΣ Κουφαλίων 5 1 4 5-14 6
6. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 5 0 5 3-15 5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μυγδονιακός - Ανατόλια 3-0
ΒΑΟ - Μέγας Αλέξανδρος 1-3
Ναύαρχος Βότσης - Μακεδονικός 3-0
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - Μυγδονιακός 3-0
Ανατόλια - ΒΑΟ 1-3
Μακεδονικός - Μέγας Αλέξανδρος 0-3
αγωνιστική
ΒΑΟ - Ναύαρχος Βότσης 0-3
Μέγας Αλέξανδρος - Ανατόλια 3-0
Μυγδονιακός - Μακεδονικός 3-0
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - Μέγας Αλέξανδρος 3-1
Μυγδονιακός - ΒΑΟ 3-0
Μακεδονικός - Ανατόλια 1-3
αγωνιστική
Ανατόλια - Ναύαρχος Βότσης 0-3
Μέγας Αλέξανδρος - Μυγδονιακός 3-1
ΒΑΟ - Μακεδονικός 3-0
Βαθμολογία Δ Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ναύαρχος Βότσης 5 5 0 15-1 10
2. Μέγας Αλέξανδρος 5 4 1 13-5 9
3. Μυγδονιακός 5 3 2 10-6 8
4. ΒΑΟ 5 2 3 7-10 7
5. Ανατόλια 5 1 4 4-13 6
6. Μακεδονικός 5 0 5 1-15 5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Ε' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ποσειδών Μηχανιώνας - Πήγασος Πολίχνης 3-2
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
ΧΑΝΘ - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 3-1
αγωνιστική
ΧΑΝΘ - Ποσειδών Μηχανιώνας 2-3
Πήγασος Πολίχνης - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-1
Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΧΑΝΘ 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου - Πήγασος Πολίχνης 3-0
Ποσειδών Μηχανιώνας - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 3-1
αγωνιστική
ΧΑΝΘ - Ατρόμητος Τριαδίου 1-3
Ποσειδών Μηχανιώνας - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-1
Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας - Πήγασος Πολίχνης 1-3
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 3-0
Βαθμολογία Ε Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ατρόμητος Τριαδίου 5 5 0 15-1 10
2. Ποσειδών Μηχανιώνας 5 4 1 12-9 9
3. Πήγασος Πολίχνης 5 3 2 11-8 8
4. ΧΑΝΘ 5 2 3 9-10 7
5. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 5 1 4 5-12 6
6. Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 5 0 5 3-15 5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
ΜΕΝΤ - ΠΑΟΚ 3-1
αγωνιστική
Ηρακλής - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου - ΜΕΝΤ 2-3
αγωνιστική
ΜΕΝΤ - Ηρακλής 3-0
ΠΑΟΚ - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
αγωνιστική
Ηρακλής - ΠΑΟΚ 0-3
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού - ΜΕΝΤ 3-1
αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Ηρακλής 3-0
ΠΑΟΚ - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 1-3
Βαθμολογία ΣΤ Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αναγέννηση Ρυσίου 4 3 1 11-3 7
2. ΜΕΝΤ 4 3 1 10-6 7
3. Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 4 3 1 9-5 7
4. ΠΑΟΚ 4 1 3 5-9 5
5. Ηρακλής 4 0 4 0-12 4
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Ζ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ορφέας Πλαγιαρίου - Ζέφυρος 1-3
Γαλαξίας Αδένδρου - Αρης 0-3
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
Ζέφυρος - Γαλαξίας Αδένδρου 3-0
αγωνιστική
Γαλαξίας Αδένδρου - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Αρης - Ζέφυρος 3-0
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Αρης 1-3
Ορφέας Πλαγιαρίου - Γαλαξίας Αδένδρου 3-1
αγωνιστική
Ζέφυρος - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Αρης - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
Βαθμολογία Ζ Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αρης 4 4 0 12-1 8
2. Απόλλων Καλαμαριάς 4 3 1 10-3 7
3. Ζέφυρος 4 2 2 6-7 6
4. Ορφέας Πλαγιαρίου 4 1 3 4-10 5
5. Γαλαξίας Αδένδρου 4 0 4 1-12 4
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Η' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Δημόκριτος Μυγδονίας 3-0
ΑΟ Καβακλιωτών - Πειραματικό 3-0
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-3
Δημόκριτος Μυγδονίας - ΑΟ Καβακλιωτών 1-3
αγωνιστική
ΑΟ Καβακλιωτών - Αριστοτέλης Επανομής 1-3
Πειραματικό - Δημόκριτος Μυγδονίας 3-1
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - Πειραματικό 3-1
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
αγωνιστική
Δημόκριτος Μυγδονίας - Αριστοτέλης Επανομής 0-3
Πειραματικό - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-2
Βαθμολογία Η Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 4 3 1 11-4 7
2. Αριστοτέλης Επανομής 4 3 1 10-5 7
3. ΑΟ Καβακλιωτών 4 2 2 7-7 6
4. Πειραματικό 4 2 2 7-9 6
5. Δημόκριτος Μυγδονίας 4 0 4 2-12 4

Β ΦΑΣΗ

1οι - 4οι Α Β Γ
Α4 - Η1 Περσέας-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3 0-3 .
Β4 - Ζ1 Ηρακλής Γέφυρας-Άρης 0-3 0-3 .
Γ4 - ΣΤ1 ΔΑΣΩ-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3 0-3 .
Δ4 - Γ1   BAO-Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3 0-3 .
Ε4 - Δ1 ΧΑΝΘ-Ναύαρχος Βότσης 1-3 0-3 .
ΣΤ4 - Ε1 ΠΑΟΚ-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3 0-3 .
Ζ4 - Β1 Ορφέας Πλαγιαρίου-Αίας Ευόσμου 0-3 0-3 .
Η4 - Α1 Πειραματικό-Μακεδόνες Αξιού 0-3 0-3 .
Α Β Γ
Α3 - Ζ2 Κεραυνός Αγίου Παύλου-Απόλλων Καλαμαριάς 0-3 0-3 .
Β3 - Δ2 Καμπανιακός-Μέγας Αλέξανδρος 1-3 0-3 .
Γ3 - Α2  ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΑΣΚ Λαγκαδάς 0-3 0-3 .
Δ3 - Γ2  Μυγδονιακός-ΠΟ Μουδανιών   3-2 0-3 3-0
Ε3 - ΣΤ2 Πήγασος Πολίχνης-ΜΕΝΤ 3-1 3-0 .
ΣΤ3 - Η2 Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού-Αριστοτέλης Επανομής 1-3 0-3 .
Ζ3 - Ε2 Ζέφυρος-Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3 3-1 1-3
Η3 - Β2 ΑΟ Καβακλιωτών-ΕΟ Σταυρούπολης 0-3 0-3 .

Γ ΦΑΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΕΟ Σταυρούπολης - Μακεδόνες Αξιού 0-3 .
Ναύαρχος Βότσης - Πήγασος Πολίχνης 3-2 .
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 .
Πήγασος Πολίχνης -  Μακεδόνες Αξιού 0-3 .
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - Ναύαρχος Βότσης 3-1 .
ΕΟ Σταυρούπολης - Πήγασος Πολίχνης 1-3 .
Βαθμολογία Α' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μακεδόνες Αξιού 3 3 0 9-1 6
2. Ναύαρχος Βότσης 3 2 1 7-5 5
3. Πήγασος Πολίχνης 3 1 2 5-7 4
4. ΕΟ Σταυρούπολης 3 0 3 1-9 3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου - Μέγας Αλέξανδρος 3-1 .
Απόλλων Καλαμαριάς - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-1 .
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Ατρόμητος Τριαδίου 1-3 .
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μέγας Αλέξανδρος 3-2 .
αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3 .
Ατρόμητος Τριαδίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-2 .
Βαθμολογία Β' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ατρόμητος Τριαδίου 3 3 0 9-4 6
2. Απόλλων Καλαμαριάς 3 2 1 7-4 5
3. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3 1 2 6-6 4
4. Μέγας Αλέξανδρος 3 0 3 1-9 3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Άρης - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-0 .
Μυγδονιακός Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3 .
αγωνιστική
Μυγδονιακός  - Άρης 0-3 .
Ελπίς Αμπελοκήπων - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-0 .
αγωνιστική
Ποσειδών Μηχανιώνας - Μυγδονιακός 2-3 .
Άρης - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3 .
Βαθμολογία Γ' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ελπίς Αμπελοκήπων 3 3 0 9-0 6
2.  Άρης 3 2 1 6-3 5
3. Μυγδονιακός 3 1 2 3-8 4
4. Ποσειδών Μηχανιώνας 3 0 3 2-9 3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - Αριστοτέλης Επανομής 3-1 .
ΑΣΚ Λαγκαδάς - Αναγέννηση Ρυσίου 3-0 .
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδάς  - Αίας Ευόσμου 0-3 .
Αναγέννηση Ρυσίου - Αριστοτέλης Επανομής 0-3 .
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - ΑΣΚ Λαγκαδάς 3-1 .
Αίας Ευόσμου - Αναγέννηση Ρυσίου 3-0 .
Βαθμολογία Δ' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αίας Ευόσμου 3 3 0 9-1 6
2. Αριστοτέλης Επανομής 3 2 1 7-4 5
3. ΑΣΚ Λαγκαδάς 3 1 2 4-6 4
4. Αναγέννηση Ρυσίου 3 0 3 0-9 3

Δ' ΦΑΣΗ (PLAY OFF / 8)

Play Off/8
Α Β Γ
Α1 - Β2 . . .
Β1 - Δ2 . . .
Γ1 - Α2 . . .
Δ1 - Γ2 . . .

FINAL FOUR

(...)

Συνδιοργανωτής

...

αγωνιστική
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
Πρωτάθλημα Κορασίδων ΕΠΕΣΘ -  Βαθμολογία Final Four
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. . . . . . .
2. . . . . . .
3. . . . . . .
4. . . . . .

.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
.
.
.
.
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
.
.
.
.
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
.
.
.
.
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
MVΡ:
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1.  
2.   
3.   
4.  

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ A ΦΑΣΗΣ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μαντουλίδης - Ανατόλια 2-3
Παναθλητικός - Μακεδονικός 3-1
αγωνιστική
Μακεδονικός  - Ανατόλια 1-3
Παναθλητικός - Μαντουλίδης 3-1
αγωνιστική
Ανατόλια - Παναθλητικός 3-2
Μαντουλίδης - Μακεδονικός 2-3

Βαθμολογία
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ανατόλια 3 3 0 9-5 6
2. Παναθλητικός 3 2 1 8-5 5
3. Μακεδονικός 3 1 2 5-8 4
4. Μαντουλίδης 3 0 3 5-9 3

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ A ΦΑΣΗΣ
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Γαλαξίας Αδ. - Κεραυνός Ωρ. 3-2
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - Δημόκριτος Μυγδ. 1-3
αγωνιστική
Κεραυνός Ωρ. - Δημόκριτος Μυγδ. 0-3
Γαλαξίας Αδ. - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0
αγωνιστική
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - Κεραυνός Ωρ. 3-2
Δημόκριτος Μυγδ. - Γαλαξίας Αδ. 3-2
Βαθμολογία
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Δημόκριτος Μυγδ. 3 3 0 9-3 6
2. Γαλαξίας Αδ. 3 2 1 8-5 5
3. ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3 1 2 4-8 4
4. Κεραυνός Ωρ. 3 0 3 4-9 3
ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Β ΦΑΣΗΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - Περσέας 3-0
Ορφέας Πλαγ.- ΜΕΝΤ 0-3
αγωνιστική
ΜΕΝΤ - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Ορφέας Πλαγ. - Περσέας 0-3
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - Ορφέας Πλαγ. .
Περσέας - ΜΕΝΤ .
Βαθμολογία
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΠΟ Μουδανιών 2 2 0 6-0 4
2. ΜΕΝΤ 2 1 1 3-3 3
3. Περσέας 2 1 1 3-3 3
4. Ορφέας Πλαγ. 2 0 2 0-6 2
ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΣΗΣ
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο - ΑΟ Καβακλιωτών 3-2
Ηρακλής Γέφυρας - ΔΑΣΩ 3-0
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Ηρακλής Γέφυρας 3-1
ΑΟ Καβακλιωτών  - ΔΑΣΩ 1-3
αγωνιστική
ΔΑΣΩ - ΑΣ Ωραιόκαστρο .
Ηρακλής Γέφυρας - ΑΟ Καβακλιωτών

Βαθμολογία
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΣ Ωραιόκαστρο 2 2 0 6-0 4
2. Ηρακλής Γέφυρας 2 1 1 3-3 3
3. ΔΑΣΩ 2 1 1 3-3 3
4. ΑΟ Καβακλιωτών 2 0 2 0-6 2
ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ
αγωνιστική
ΧΑΝΘ - ΠΑΟΚ 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Πειραματικό 3-0
αγωνιστική
Πειραματικό  - ΧΑΝΘ 0-3
ΒΑΟ - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-2
αγωνιστική
ΠΑΟΚ - Πειραματικό .
ΧΑΝΘ - ΒΑΟ .
αγωνιστική
ΒΑΟ - ΠΑΟΚ .
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΧΑΝΘ .
αγωνιστική
Πειραματικό - ΒΑΟ .
ΠΑΟΚ - Κεραυνός Αγ. Παύλου .
Βαθμολογία
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΧΑΝΘ 2 2 0 6-0 4
2. Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 1 1 5-3 3
3. ΒΑΟ 1 1 0 3-2 2
4. Πειραματικό 2 0 2 0-6 2
5.  ΠΑΟΚ 1 0 1 0-3 1
Β ΟΜΑΔΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
αγωνιστική
Κένταυρος Καλλικράτειας - Περσέας 3-1
ΑΠΟ Πανόραμα - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
ΑΟ Πολυγύρου - Απόλλων Αρναίας 0-3
Ποσειδών Μηχανιώνας - Ατρόμητος Τριαδίου 1 1-3
ΠΟ Μουδανιών - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - Κένταυρος Καλλικράτειας 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς - Ατρόμητος Τριαδίου 1 0-3
Απόλλων Αρναίας - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-1
Ορφέας Πλαγιαρίου - ΑΟ Πολυγύρου 1-3
Περσέας - ΑΠΟ Πανόραμα 1-3
αγωνιστική
ΑΟ Πολυγύρου - Περσέας 0-3 (αα)
Κένταυρος Καλλικράτειας - Απόλλων Καλαμαριάς 3-2
ΑΠΟ Πανόραμα - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Ποσειδών Μηχανιώνας - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - Απόλλων Αρναίας 3-2
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - ΑΟ Πολυγύρου 3-0
Κένατυρος Καλλικράτειας - ΑΠΟ Πανόραμα 2-3
Απόλλων Καλαμαριάς - Απόλλων Αρναίας 3-1
Ορφέας Πλαγιαρίου - Ατρόμητος Τριαδίου 1 1-3
Περσέας - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-1
αγωνιστική
ΑΟ Πολυγύρου - Κένταυρος Καλλικράτειας 3-1
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - Περσέας 3-1
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Απόλλων Αρναίας - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
ΑΠΟ Πανόραμα - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών-Ατρόμητος Τριαδίου 1 3-2
Κένταυρος Καλλικράτειας-Ποσειδών Μηχανιώνας 1-3
Απόλλων Καλαμαριάς-Ορφέας Πλαγιαρίου 1-3
ΑΠΟ Πανόραμα-ΑΟ Πολυγύρου 3-0
Περσέας-Απόλλων Αρναίας 3-0
αγωνιστική
ΑΟ Πολυγύρου - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0 (α.α.)
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΠΟ Πανόραμα 3-1
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - Κένταυρος Καλλικράτειας 3-1
Απόλλων Αρναίας - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Ορφέας Πλαγιαρίου - Περσέας 1-3
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
ΑΟ Πολυγύρου - Ποσειδών Μηχανιώνας 1-3
Κένταυρος Καλλικράτειας - Απόλλων Αρναίας 1-3
Απόλλων Καλαμαριάς - Περσέας 0-3
ΑΠΟ Πανόραμα - Ατρόμητος Τριαδίου 1 1-3
αγωνιστική
Περσέας - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Ποσειδών Μηχανιώνας  - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - ΑΟ Πολυγύρου 3-1
Απόλλων Αρναίας - ΑΠΟ Πανόραμα 3-0 (α.α)
Ορφέας Πλαγιαρίου - Κένταυρος Καλλικράτειας 0-3
ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ 1
αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 1-3
Εθνικός Πυλαίας - Προμηθέας Πυλαίας 1-3
Αρης 1 - Ναύαρχος Βότσης 1 0-3
ΧΑΝΘ - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - Ηρακλής 0-3
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
Ναύαρχος Βότσης 1 - ΧΑΝΘ 3-0
Ηρακλής - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 - Εθνικός Πυλαίας 3-0
Προμηθέας Πυλαίας - Αρης 1 1-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 - Ν. Βότσης 1 3-0
ΧΑΝΘ - Προμηθέας Πυλαίας 0-3
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ηρακλής 0-3
Εθνικός Πυλαίας - Ατρόμητος Τριαδίου 2 1-3
Αρης 1 - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 3-1
αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - Εθνικός Πυλαίας 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - Αρης 1 3-0
Ηρακλής - Ναύαρχος Βότσης 1 3-1
Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 - ΧΑΝΘ 3-1
Προμηθέας Πυλαίας - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 3-0
ΧΑΝΘ - Ατρόμητος Τριαδίου 2 0-3
Εθνικός Πυλαίας - Ηρακλής 0-3
Ναύαρχος Βότσης 1 - Προμηθέας Πυλαίας 3-1
Αρης 1 - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας-ΧΑΝΘ 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Αρης 1 3-2
Ατρόμητος Τριαδίου 2-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 1-3
Ηρακλής-Προμηθέας Πυλαίας 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου 1-Ναύαρχος Βότσης 1 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
ΧΑΝΘ - Εθνικός Πυλαίας 0-3
Ναύαρχος Βότσης 1 - Ατρόμητος Τριαδίου 2 3-1
Προμηθέας Πυλαίας - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 2-3
Άρης 1- Ηρακλής 2-3
αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ναύαρχος Βότσης 1 0-3
Εθνικός Πυλαίας - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 1-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - Προμηθέας Πυλαίας 3-0
Ηρακλής  - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 3-0
Άρης 1 - ΧΑΝΘ 3-0
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 - Άρης 1 0-3
Προμηθέας Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
Ναύαρχος Βότσης 1 - Εθνικός Πυλαίας 3-1
Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 - Ατρόμητος Τριαδίου 2 1-3
ΧΑΝΘ - Ηρακλής 0-3
ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ 2
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης 2 - Αρης 2 0-3
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΒΑΟ 1-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 - Παναθλητικός Συκεών 3-0
Κρόνος - ΑΕ Αμπελόκηποι 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 - Πήγασος Πολίχνης 3-0
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης - ΑΕ Αμπελόκηποι 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 - Ναύαρχος Βότσης 2 1-3
Αρης 2 - Ελπίς Αμπελοκήπων 2 3-1
ΒΑΟ - Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 3-1
Παναθλητικός Συκεών - Κρόνος 0-3
αγωνιστική
ΑΕ Αμπελόκηποι - Παναθλητικός Συκεών 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 - Αρης 2 1-3
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 3-0
Ναύαρχος Βότσης 2 - Πήγασος Πολίχνης 3-1
Κρόνος - ΒΑΟ 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 - Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 0-3
Πήγασος Πολίχνης - Παναθλητικός Συκεών 0-3
ΒΑΟ - ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
Ναύαρχος Βότσης 2 - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Αρης 2 - Κρόνος 3-0
αγωνιστική
ΑΕ Αμπελόκηποι - Αρης 2 0-3
Κρόνος - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 - Ναύαρχος Βότσης 2 3-0
Παναθλητικός Συκεών - ΒΑΟ 0-3
Ελπίς Αμπλοκήπων - Πήγασος Πολίχνης 3-0
αγωνιστική
Αρης 2 - Παναθλητικός Συκεών 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 - ΑΕ Αμπελόκηποι 0-3
Πήγασος Πολίχνης - ΒΑΟ 0-3
Ναύαρχος Βότσης 2 - Κρόνος 0-3
Ελπίς Αμπλοκήπων - Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 1-3
αγωνιστική
ΑΕ Αμπελόκηποι - Ναύαρχος Βότσης 2 3-1
Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 - Πήγασος Πολίχνης 3-0
Παναθλητικός Συκεών  - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 3-1
ΒΑΟ - Άρης 2 2-3
Κρόνος  - Ελπίς Αμπλοκήπων 2-3
αγωνιστική
Ελπίς Αμπλοκήπων - ΑΕ Αμπελόκηποι 3-1
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 - ΒΑΟ 0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 - Κρόνος 3-1
Πήγασος Πολίχνης - Άρης 2 0-3
Ναύαρχος Βότσης 2 - Παναθλητικός Συκεών 3-1
αγωνιστική
Κρόνος - Πήγασος Πολίχνης 3-0
 ΑΕ Αμπελόκηποι - Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 1-3
Άρης 2 - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 3-0
ΒΑΟ - Ναύαρχος Βότσης 2 3-1
Παναθλητικός Συκεών  - Ελπίς Αμπλοκήπων 0-3
ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΣΗΣ 1
αγωνιστική
Μαχητές Πεύκων - ΑΕ Δέλτα 3-1
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Αίας Ευόσμου 1 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας - Τιτάνας Ευόσμου 2-3
ΕΟΣ - ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
Ακαδημία Ολυμπος 2 - Ιωνικός 0-3
αγωνιστική
Ακαδημία Ολυμπος 2 - Μαχητές Πεύκων 0-3
Τιτάνας Ευόσμου - ΕΟΣ 3-1
ΑΕ Δέλτα - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-1
Αίας Ευόσμου 1 - ΓΑΣ Ευκαρπίας 1-3
Ιωνικός - ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
αγωνιστική
ΑΠΚ Νεάπολης - Τιτάνας Ευόσμου 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας - ΑΕ Δέλτα 2-3
Μαχητές Πεύκων - Ιωνικός 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Ακαδημία Ολυμπος 2 3-1
ΕΟΣ - Αίας Ευόσμου 1 0-3
αγωνιστική
Μαχητές Πεύκων - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-2
Ακαδημία Ολυμπος 2 - ΓΑΣ Ευκαρπίας 1-3
Αίας Ευόσμου 1 - ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
ΑΕ Δέλτα - ΕΟΣ 3-0
Ιωνικός - Τιτάνας Ευόσμου 0-3
αγωνιστική
ΑΠΚ Νεάπολης - ΑΕ Δέλτα 1-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας - Μαχητές Πεύκων 2-3
Τιτάνας Ευόσμου - Αίας Ευόσμου 1 1-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Ιωνικός 3-1
ΕΟΣ - Ακαδημίας Ολυμπος 2 3-0
αγωνιστική
Μαχητές Πεύκων - ΕΟΣ 3-0
Ακαδημία Ολυμπος 2 - ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
ΑΕ Δέλτα - Τιτάνας Ευόσμου 3-2
Ιωνικός - Αίας Ευόσμου 1 2-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΓΑΣ Ευκαρπίας 2-3
αγωνιστική
ΑΠΚ Νεάπολης - Μαχητές Πεύκων 2-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας - Ιωνικός 3-0
Αίας Ευόσμου 1 - ΑΕ Δέλτα 1-3
Τιτάνας Ευόσμου - Ακαδημία Ολυμπος 2 3-1
ΕΟΣ - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-1
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας - ΕΟΣ 3-1
Μαχητές Πεύκων - Τιτάνας Ευόσμου 3-1
Ακαδημία Όλυμπος 2 - Αίας Ευόσμου 1 2-3
Ιωνικός  - ΑΕ Δέλτα 0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
αγωνιστική
ΑΠΚ Νεάπολης - ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-1
Αίας Ευόσμου 1 - Μαχητές Πεύκων 1-3
Τιτάνας Ευόσμου - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-2
ΑΕ Δέλτα - Ακαδημία Όλυμπος 2 3-0
ΕΟΣ - Ιωνικός 3-0
ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΣΗΣ 2
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου 2 - Μακεδόνες Αξιού 2-3
ΑΣ Ωραιόκαστρο - ΔΑΣΩ 0-3
Αστέρας Σίνδου - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ακαδημία Ολυμπος 1 3-0
Ακαδημία Αθλέτικο - Καμπανιακός 2-3
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
Καμπανιακός - Ακαδημία Ολυμπος 1 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά - Νέα Γενεά Ασβστοχωρίου 3-0
Ακαδημία Αθλέτικο - Αίας Ευόσμου 2 0-3
ΔΑΣΩ - Αστέρας Σίνδου 3-0
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Ακαδημία Αθλέτικο 0-3
Ακαδημία Ολυμπος 1 - ΑΣΚ Λαγκαδάς 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΔΑΣΩ 3-0
Αστέρας Σίνδου - Μακεδόνες Αξιού 2-3
Αίας Ευόσμου 2 - Καμπανιακκός 3-0
αγωνιστική
Καμπανιακός - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
Ακαδημία Αθλέτικο - Αστέρας Σίνδου 1-3
Μακεδόνες Αξιού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
ΔΑΣΩ - Ακαδημία Ολυμπος 1 3-1
Αίας Ευόσμου 2 - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΔΑΣΩ 3-0
Ακαδημία Ολυμπος 1 - Μακεδόνες Αξιού 0-3
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Καμπανιακός 1-3
Αστέρας Σίνδου - Αίας Ευόσμου 2 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ακαδημία Αθλέτικο 3-0
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
Καμπανιακός - ΔΑΣΩ 3-2
Ακαδημία Αθλέτικο - Ακαδημία Ολυμπος 1 3-1
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Αστέρας Σίνδου 0-3
Αίας Ευόσμου 2  - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά - Ακαδημία Αθλέτικο 3-1
Ακαδημία Ολυμπος 1 - Αίας Ευόσμου 2 0-3
Αστέρας Σίνδου - Καμπανιακός 3-1
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
ΔΑΣΩ - Μακεδόνες Αξιού 2-3
αγωνιστική
Καμπανιακός - Μακεδόνες Αξιού 0-3
Ακαδημία Αθλέτικο  - ΔΑΣΩ 3-1
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Ακαδημία Όλυμπος 1 1-3
Αστέρας Σίνδου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
Αίας Ευόσμου 2 - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-1
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - Ακαδημία Αθλέτικο 3-2
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
Ακαδημία Ολυμπος 1 - Αστέρας Σίνδου 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Καμπανιακός 3-0
ΔΑΣΩ - Αίας Ευόσμου 2 .

Τελευταία τροποποίηση στιςΠέμπτη, 29 Δεκεμβρίου 2016 05:39
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ »

Ε.ΠΕ.Σ.Θ. TV

CHAMPIONS 2015

Παρακολουθείστε το βίντεο της χρονιάς με τους πρωταθλητές από την ΕΠΕΣΘ ΤV.

YEARBOOKS

Το Yearbook 2016 στις οθόνες σας

Με μικρή καθυστέρηση λόγω των διοικητικών διεργασιών στην ΕΟΠΕ, αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα της...

ΓΗΠΕΔΑ

Δήμος Θεσσαλονίκης (Γήπεδα)

Στο δήμο Θεσσαλονίκης Εδρεύουν εννέα γήπεδα:

5°C

Θεσσαλονίκη

Cloudy

Humidity: 67%

Wind: 11.27 km/h

  • 24 Jan 2017 5°C 0°C
  • 25 Jan 2017 4°C 1°C