ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2016-2017

 

Α ΦΑΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Περσέας - Μαντουλίδης
3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος
3-0
Μακεδόνες Αξιού - Κεραυνός Αγ. Παύλου
3-0
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - Περσέας
3-0
Μαντουλίδης - ΑΣΚ Λαγκαδά
2-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος
3-0
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά - Μακεδόνες Αξιού
0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Μαντουλίδης
3-0
Περσέας - Κεραυνός Αγ. Παύλου
1-3
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος
3-0
Περσέας - ΑΣΚ Λαγκαδά
2-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Μαντουλίδης
3-0
αγωνιστική
Μαντουλίδης - Μακεδόνες Αξιού 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Περσέας 1-3
ΑΣΚ Λαγκαδά - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-1
Βαθμολογία Α Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μακεδόνες Αξιού 5 5 0 15-0 10
2. ΑΣΚ Λαγκαδά 5 4 1 12-8 9
3. Κεραυνός Αγ. Παύλου 5 3 2 10-7 8
4. Περσέας 5 2 3 9-10 7
5. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 5 1 4 4-12 6
6. Μαντουλίδης 5 0 5 2-15 5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Παναθλητικός Συκεών - ΕΟΣ 0-3
Καμπανιακός - Ηρακλής Γέφυρας 2-3
Αίας Ευόσμου - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - Παναθλητικός Συκεών 3-1
ΕΟΣ - Καμπανιακός 1-3
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - Ηρακλής Γέφυρας 0-3
αγωνιστική
Καμπανιακός - Αίας Ευόσμου 0-3
Ηρακλής Γέφυρας - ΕΟΣ 0-3
Παναθλητικός Συκεών - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - Ηρακλής Γέφυρας 3-0
Παναθλητικός Συκεών - Καμπανιακός 2-3
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - ΕΟΣ 0-3
αγωνιστική
ΕΟΣ - Αίας Ευόσμου 1-3
Ηρακλής Γέφυρας - Παναθλητικός Συκεών 3-0
Καμπανιακός - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0
Βαθμολογία Β Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αίας Ευόσμου 5 5 0 15-2 10
2. ΕΟ Σταυρούπολης 5 3 2 11-6 8
3. Καμπανιακός 5 3 2 11-9 8
4. Ηρακλής Γέφυρας 5 3 2 9-8 8
5. Παναθλητικός Συκεών 5 1 4 6-12 6
6. ΓΣ Χαλκηδόνας 5 0 5 0-15 5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΔΑΣΩ - ΑΣ Ωραιόκαστρο 1-3
ΠΟ Μουδανιών - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΓΑΣ Κουφαλίων 3-0
αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΔΑΣΩ 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο - ΠΟ Μουδανιών 0-3
ΓΑΣ Κουφαλίων - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-2
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - Ελπίς Αμπελοκήπων 1-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
ΔΑΣΩ - ΓΑΣ Κουφαλίων 3-1
αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
ΔΑΣΩ  - ΠΟ Μουδανιών 0-3
ΓΑΣ Κουφαλίων - ΑΣ Ωραιόκαστρο 1-3
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΔΑΣΩ 1-3
ΠΟ Μουδανιών - ΓΑΣ Κουφαλίων 3-0
Βαθμολογία Γ Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ελπίς Αμπελοκήπων 5 5 0 15-1 10
2. ΠΟ Μουδανιών 5 4 1 13-3 9
3. ΑΣ Ωραιόκαστρο 5 3 2 9-8 8
4. ΔΑΣΩ 5 2 3 7-11 7
5. ΓΑΣ Κουφαλίων 5 1 4 5-14 6
6. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 5 0 5 3-15 5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μυγδονιακός - Ανατόλια 3-0
ΒΑΟ - Μέγας Αλέξανδρος 1-3
Ναύαρχος Βότσης - Μακεδονικός 3-0
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - Μυγδονιακός 3-0
Ανατόλια - ΒΑΟ 1-3
Μακεδονικός - Μέγας Αλέξανδρος 0-3
αγωνιστική
ΒΑΟ - Ναύαρχος Βότσης 0-3
Μέγας Αλέξανδρος - Ανατόλια 3-0
Μυγδονιακός - Μακεδονικός 3-0
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - Μέγας Αλέξανδρος 3-1
Μυγδονιακός - ΒΑΟ 3-0
Μακεδονικός - Ανατόλια 1-3
αγωνιστική
Ανατόλια - Ναύαρχος Βότσης 0-3
Μέγας Αλέξανδρος - Μυγδονιακός 3-1
ΒΑΟ - Μακεδονικός 3-0
Βαθμολογία Δ Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ναύαρχος Βότσης 5 5 0 15-1 10
2. Μέγας Αλέξανδρος 5 4 1 13-5 9
3. Μυγδονιακός 5 3 2 10-6 8
4. ΒΑΟ 5 2 3 7-10 7
5. Ανατόλια 5 1 4 4-13 6
6. Μακεδονικός 5 0 5 1-15 5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Ε' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ποσειδών Μηχανιώνας - Πήγασος Πολίχνης 3-2
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
ΧΑΝΘ - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 3-1
αγωνιστική
ΧΑΝΘ - Ποσειδών Μηχανιώνας 2-3
Πήγασος Πολίχνης - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-1
Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΧΑΝΘ 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου - Πήγασος Πολίχνης 3-0
Ποσειδών Μηχανιώνας - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 3-1
αγωνιστική
ΧΑΝΘ - Ατρόμητος Τριαδίου 1-3
Ποσειδών Μηχανιώνας - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-1
Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας - Πήγασος Πολίχνης 1-3
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 3-0
Βαθμολογία Ε Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ατρόμητος Τριαδίου 5 5 0 15-1 10
2. Ποσειδών Μηχανιώνας 5 4 1 12-9 9
3. Πήγασος Πολίχνης 5 3 2 11-8 8
4. ΧΑΝΘ 5 2 3 9-10 7
5. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 5 1 4 5-12 6
6. Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 5 0 5 3-15 5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
ΜΕΝΤ - ΠΑΟΚ 3-1
αγωνιστική
Ηρακλής - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου - ΜΕΝΤ 2-3
αγωνιστική
ΜΕΝΤ - Ηρακλής 3-0
ΠΑΟΚ - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
αγωνιστική
Ηρακλής - ΠΑΟΚ 0-3
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού - ΜΕΝΤ 3-1
αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Ηρακλής 3-0
ΠΑΟΚ - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 1-3
Βαθμολογία ΣΤ Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αναγέννηση Ρυσίου 4 3 1 11-3 7
2. ΜΕΝΤ 4 3 1 10-6 7
3. Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 4 3 1 9-5 7
4. ΠΑΟΚ 4 1 3 5-9 5
5. Ηρακλής 4 0 4 0-12 4
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Ζ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ορφέας Πλαγιαρίου - Ζέφυρος 1-3
Γαλαξίας Αδένδρου - Αρης 0-3
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
Ζέφυρος - Γαλαξίας Αδένδρου 3-0
αγωνιστική
Γαλαξίας Αδένδρου - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Αρης - Ζέφυρος 3-0
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Αρης 1-3
Ορφέας Πλαγιαρίου - Γαλαξίας Αδένδρου 3-1
αγωνιστική
Ζέφυρος - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Αρης - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
Βαθμολογία Ζ Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αρης 4 4 0 12-1 8
2. Απόλλων Καλαμαριάς 4 3 1 10-3 7
3. Ζέφυρος 4 2 2 6-7 6
4. Ορφέας Πλαγιαρίου 4 1 3 4-10 5
5. Γαλαξίας Αδένδρου 4 0 4 1-12 4
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Η' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Δημόκριτος Μυγδονίας 3-0
ΑΟ Καβακλιωτών - Πειραματικό 3-0
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-3
Δημόκριτος Μυγδονίας - ΑΟ Καβακλιωτών 1-3
αγωνιστική
ΑΟ Καβακλιωτών - Αριστοτέλης Επανομής 1-3
Πειραματικό - Δημόκριτος Μυγδονίας 3-1
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - Πειραματικό 3-1
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
αγωνιστική
Δημόκριτος Μυγδονίας - Αριστοτέλης Επανομής 0-3
Πειραματικό - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-2
Βαθμολογία Η Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 4 3 1 11-4 7
2. Αριστοτέλης Επανομής 4 3 1 10-5 7
3. ΑΟ Καβακλιωτών 4 2 2 7-7 6
4. Πειραματικό 4 2 2 7-9 6
5. Δημόκριτος Μυγδονίας 4 0 4 2-12 4

Β ΦΑΣΗ

1οι - 4οι Α Β Γ
Α4 - Η1 Περσέας-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3 0-3 .
Β4 - Ζ1 Ηρακλής Γέφυρας-Άρης 0-3 0-3 .
Γ4 - ΣΤ1 ΔΑΣΩ-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3 0-3 .
Δ4 - Γ1   BAO-Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3 0-3 .
Ε4 - Δ1 ΧΑΝΘ-Ναύαρχος Βότσης 1-3 0-3 .
ΣΤ4 - Ε1 ΠΑΟΚ-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3 0-3 .
Ζ4 - Β1 Ορφέας Πλαγιαρίου-Αίας Ευόσμου 0-3 0-3 .
Η4 - Α1 Πειραματικό-Μακεδόνες Αξιού 0-3 0-3 .
Α Β Γ
Α3 - Ζ2 Κεραυνός Αγίου Παύλου-Απόλλων Καλαμαριάς 0-3 0-3 .
Β3 - Δ2 Καμπανιακός-Μέγας Αλέξανδρος 1-3 0-3 .
Γ3 - Α2  ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΑΣΚ Λαγκαδάς 0-3 0-3 .
Δ3 - Γ2  Μυγδονιακός-ΠΟ Μουδανιών   3-2 0-3 3-0
Ε3 - ΣΤ2 Πήγασος Πολίχνης-ΜΕΝΤ 3-1 3-0 .
ΣΤ3 - Η2 Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού-Αριστοτέλης Επανομής 1-3 0-3 .
Ζ3 - Ε2 Ζέφυρος-Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3 3-1 1-3
Η3 - Β2 ΑΟ Καβακλιωτών-ΕΟ Σταυρούπολης 0-3 0-3 .

Γ ΦΑΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΕΟ Σταυρούπολης - Μακεδόνες Αξιού 0-3 .
Ναύαρχος Βότσης - Πήγασος Πολίχνης 3-2 .
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 .
Πήγασος Πολίχνης -  Μακεδόνες Αξιού 0-3 .
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - Ναύαρχος Βότσης 3-1 .
ΕΟ Σταυρούπολης - Πήγασος Πολίχνης 1-3 .
Βαθμολογία Α' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μακεδόνες Αξιού 3 3 0 9-1 6
2. Ναύαρχος Βότσης 3 2 1 7-5 5
3. Πήγασος Πολίχνης 3 1 2 5-7 4
4. ΕΟ Σταυρούπολης 3 0 3 1-9 3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου - Μέγας Αλέξανδρος 3-1 .
Απόλλων Καλαμαριάς - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-1 .
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Ατρόμητος Τριαδίου 1-3 .
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μέγας Αλέξανδρος 3-2 .
αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3 .
Ατρόμητος Τριαδίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-2 .
Βαθμολογία Β' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ατρόμητος Τριαδίου 3 3 0 9-4 6
2. Απόλλων Καλαμαριάς 3 2 1 7-4 5
3. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3 1 2 6-6 4
4. Μέγας Αλέξανδρος 3 0 3 1-9 3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Άρης - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-0 .
Μυγδονιακός Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3 .
αγωνιστική
Μυγδονιακός  - Άρης 0-3 .
Ελπίς Αμπελοκήπων - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-0 .
αγωνιστική
Ποσειδών Μηχανιώνας - Μυγδονιακός 2-3 .
Άρης - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3 .
Βαθμολογία Γ' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ελπίς Αμπελοκήπων 3 3 0 9-0 6
2.  Άρης 3 2 1 6-3 5
3. Μυγδονιακός 3 1 2 3-8 4
4. Ποσειδών Μηχανιώνας 3 0 3 2-9 3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΠΕΣΘ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - Αριστοτέλης Επανομής 3-1 .
ΑΣΚ Λαγκαδάς - Αναγέννηση Ρυσίου 3-0 .
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδάς  - Αίας Ευόσμου 0-3 .
Αναγέννηση Ρυσίου - Αριστοτέλης Επανομής 0-3 .
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - ΑΣΚ Λαγκαδάς 3-1 .
Αίας Ευόσμου - Αναγέννηση Ρυσίου 3-0 .
Βαθμολογία Δ' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αίας Ευόσμου 3 3 0 9-1 6
2. Αριστοτέλης Επανομής 3 2 1 7-4 5
3. ΑΣΚ Λαγκαδάς 3 1 2 4-6 4
4. Αναγέννηση Ρυσίου 3 0 3 0-9 3

Δ' ΦΑΣΗ (PLAY OFF / 8)

Play Off/8
Α Β Γ
Α1 - Β2 . . .
Β1 - Δ2 . . .
Γ1 - Α2 . . .
Δ1 - Γ2 . . .

FINAL FOUR

(...)

Συνδιοργανωτής

...

αγωνιστική
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
Πρωτάθλημα Κορασίδων ΕΠΕΣΘ -  Βαθμολογία Final Four
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. . . . . . .
2. . . . . . .
3. . . . . . .
4. . . . . .

.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
.
.
.
.
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
.
.
.
.
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
.
.
.
.
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
MVΡ:
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1.  
2.   
3.   
4.  

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ A ΦΑΣΗΣ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μαντουλίδης - Ανατόλια 2-3
Παναθλητικός - Μακεδονικός 3-1
αγωνιστική
Μακεδονικός  - Ανατόλια 1-3
Παναθλητικός - Μαντουλίδης 3-1
αγωνιστική
Ανατόλια - Παναθλητικός 3-2
Μαντουλίδης - Μακεδονικός 2-3

Βαθμολογία
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ανατόλια 3 3 0 9-5 6
2. Παναθλητικός 3 2 1 8-5 5
3. Μακεδονικός 3 1 2 5-8 4
4. Μαντουλίδης 3 0 3 5-9 3

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ A ΦΑΣΗΣ
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Γαλαξίας Αδ. - Κεραυνός Ωρ. 3-2
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - Δημόκριτος Μυγδ. 1-3
αγωνιστική
Κεραυνός Ωρ. - Δημόκριτος Μυγδ. 0-3
Γαλαξίας Αδ. - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0
αγωνιστική
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - Κεραυνός Ωρ. 3-2
Δημόκριτος Μυγδ. - Γαλαξίας Αδ. 3-2
Βαθμολογία
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Δημόκριτος Μυγδ. 3 3 0 9-3 6
2. Γαλαξίας Αδ. 3 2 1 8-5 5
3. ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3 1 2 4-8 4
4. Κεραυνός Ωρ. 3 0 3 4-9 3
ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Β ΦΑΣΗΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - Περσέας 3-0
Ορφέας Πλαγ.- ΜΕΝΤ 0-3
αγωνιστική
ΜΕΝΤ - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Ορφέας Πλαγ. - Περσέας 0-3
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - Ορφέας Πλαγ. .
Περσέας - ΜΕΝΤ .
Βαθμολογία
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΠΟ Μουδανιών 2 2 0 6-0 4
2. ΜΕΝΤ 2 1 1 3-3 3
3. Περσέας 2 1 1 3-3 3
4. Ορφέας Πλαγ. 2 0 2 0-6 2
ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΣΗΣ
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο - ΑΟ Καβακλιωτών 3-2
Ηρακλής Γέφυρας - ΔΑΣΩ 3-0
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Ηρακλής Γέφυρας 3-1
ΑΟ Καβακλιωτών  - ΔΑΣΩ 1-3
αγωνιστική
ΔΑΣΩ - ΑΣ Ωραιόκαστρο .
Ηρακλής Γέφυρας - ΑΟ Καβακλιωτών

Βαθμολογία
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΣ Ωραιόκαστρο 2 2 0 6-0 4
2. Ηρακλής Γέφυρας 2 1 1 3-3 3
3. ΔΑΣΩ 2 1 1 3-3 3
4. ΑΟ Καβακλιωτών 2 0 2 0-6 2
ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ
αγωνιστική
ΧΑΝΘ - ΠΑΟΚ 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Πειραματικό 3-0
αγωνιστική
Πειραματικό  - ΧΑΝΘ 0-3
ΒΑΟ - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-2
αγωνιστική
ΠΑΟΚ - Πειραματικό .
ΧΑΝΘ - ΒΑΟ .
αγωνιστική
ΒΑΟ - ΠΑΟΚ .
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΧΑΝΘ .
αγωνιστική
Πειραματικό - ΒΑΟ .
ΠΑΟΚ - Κεραυνός Αγ. Παύλου .
Βαθμολογία
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΧΑΝΘ 2 2 0 6-0 4
2. Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 1 1 5-3 3
3. ΒΑΟ 1 1 0 3-2 2
4. Πειραματικό 2 0 2 0-6 2
5.  ΠΑΟΚ 1 0 1 0-3 1
Β ΟΜΑΔΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
αγωνιστική
Κένταυρος Καλλικράτειας - Περσέας 3-1
ΑΠΟ Πανόραμα - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
ΑΟ Πολυγύρου - Απόλλων Αρναίας 0-3
Ποσειδών Μηχανιώνας - Ατρόμητος Τριαδίου 1 1-3
ΠΟ Μουδανιών - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - Κένταυρος Καλλικράτειας 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς - Ατρόμητος Τριαδίου 1 0-3
Απόλλων Αρναίας - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-1
Ορφέας Πλαγιαρίου - ΑΟ Πολυγύρου 1-3
Περσέας - ΑΠΟ Πανόραμα 1-3
αγωνιστική
ΑΟ Πολυγύρου - Περσέας 0-3 (αα)
Κένταυρος Καλλικράτειας - Απόλλων Καλαμαριάς 3-2
ΑΠΟ Πανόραμα - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Ποσειδών Μηχανιώνας - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - Απόλλων Αρναίας 3-2
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - ΑΟ Πολυγύρου 3-0
Κένατυρος Καλλικράτειας - ΑΠΟ Πανόραμα 2-3
Απόλλων Καλαμαριάς - Απόλλων Αρναίας 3-1
Ορφέας Πλαγιαρίου - Ατρόμητος Τριαδίου 1 1-3
Περσέας - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-1
αγωνιστική
ΑΟ Πολυγύρου - Κένταυρος Καλλικράτειας 3-1
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - Περσέας 3-1
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Απόλλων Αρναίας - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
ΑΠΟ Πανόραμα - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών-Ατρόμητος Τριαδίου 1 3-2
Κένταυρος Καλλικράτειας-Ποσειδών Μηχανιώνας 1-3
Απόλλων Καλαμαριάς-Ορφέας Πλαγιαρίου 1-3
ΑΠΟ Πανόραμα-ΑΟ Πολυγύρου 3-0
Περσέας-Απόλλων Αρναίας 3-0
αγωνιστική
ΑΟ Πολυγύρου - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0 (α.α.)
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΠΟ Πανόραμα 3-1
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - Κένταυρος Καλλικράτειας 3-1
Απόλλων Αρναίας - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Ορφέας Πλαγιαρίου - Περσέας 1-3
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
ΑΟ Πολυγύρου - Ποσειδών Μηχανιώνας 1-3
Κένταυρος Καλλικράτειας - Απόλλων Αρναίας 1-3
Απόλλων Καλαμαριάς - Περσέας 0-3
ΑΠΟ Πανόραμα - Ατρόμητος Τριαδίου 1 1-3
αγωνιστική
Περσέας - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Ποσειδών Μηχανιώνας  - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - ΑΟ Πολυγύρου 3-1
Απόλλων Αρναίας - ΑΠΟ Πανόραμα 3-0 (α.α)
Ορφέας Πλαγιαρίου - Κένταυρος Καλλικράτειας 0-3
ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ 1
αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 1-3
Εθνικός Πυλαίας - Προμηθέας Πυλαίας 1-3
Αρης 1 - Ναύαρχος Βότσης 1 0-3
ΧΑΝΘ - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - Ηρακλής 0-3
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
Ναύαρχος Βότσης 1 - ΧΑΝΘ 3-0
Ηρακλής - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 - Εθνικός Πυλαίας 3-0
Προμηθέας Πυλαίας - Αρης 1 1-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 - Ν. Βότσης 1 3-0
ΧΑΝΘ - Προμηθέας Πυλαίας 0-3
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ηρακλής 0-3
Εθνικός Πυλαίας - Ατρόμητος Τριαδίου 2 1-3
Αρης 1 - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 3-1
αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - Εθνικός Πυλαίας 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - Αρης 1 3-0
Ηρακλής - Ναύαρχος Βότσης 1 3-1
Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 - ΧΑΝΘ 3-1
Προμηθέας Πυλαίας - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 3-0
ΧΑΝΘ - Ατρόμητος Τριαδίου 2 0-3
Εθνικός Πυλαίας - Ηρακλής 0-3
Ναύαρχος Βότσης 1 - Προμηθέας Πυλαίας 3-1
Αρης 1 - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας-ΧΑΝΘ 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Αρης 1 3-2
Ατρόμητος Τριαδίου 2-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 1-3
Ηρακλής-Προμηθέας Πυλαίας 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου 1-Ναύαρχος Βότσης 1 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
ΧΑΝΘ - Εθνικός Πυλαίας 0-3
Ναύαρχος Βότσης 1 - Ατρόμητος Τριαδίου 2 3-1
Προμηθέας Πυλαίας - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 2-3
Άρης 1- Ηρακλής 2-3
αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ναύαρχος Βότσης 1 0-3
Εθνικός Πυλαίας - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 1-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - Προμηθέας Πυλαίας 3-0
Ηρακλής  - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 3-0
Άρης 1 - ΧΑΝΘ 3-0
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 - Άρης 1 0-3
Προμηθέας Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
Ναύαρχος Βότσης 1 - Εθνικός Πυλαίας 3-1
Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 - Ατρόμητος Τριαδίου 2 1-3
ΧΑΝΘ - Ηρακλής 0-3
ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ 2
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης 2 - Αρης 2 0-3
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΒΑΟ 1-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 - Παναθλητικός Συκεών 3-0
Κρόνος - ΑΕ Αμπελόκηποι 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 - Πήγασος Πολίχνης 3-0
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης - ΑΕ Αμπελόκηποι 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 - Ναύαρχος Βότσης 2 1-3
Αρης 2 - Ελπίς Αμπελοκήπων 2 3-1
ΒΑΟ - Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 3-1
Παναθλητικός Συκεών - Κρόνος 0-3
αγωνιστική
ΑΕ Αμπελόκηποι - Παναθλητικός Συκεών 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 - Αρης 2 1-3
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 3-0
Ναύαρχος Βότσης 2 - Πήγασος Πολίχνης 3-1
Κρόνος - ΒΑΟ 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 - Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 0-3
Πήγασος Πολίχνης - Παναθλητικός Συκεών 0-3
ΒΑΟ - ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
Ναύαρχος Βότσης 2 - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Αρης 2 - Κρόνος 3-0
αγωνιστική
ΑΕ Αμπελόκηποι - Αρης 2 0-3
Κρόνος - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 - Ναύαρχος Βότσης 2 3-0
Παναθλητικός Συκεών - ΒΑΟ 0-3
Ελπίς Αμπλοκήπων - Πήγασος Πολίχνης 3-0
αγωνιστική
Αρης 2 - Παναθλητικός Συκεών 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 - ΑΕ Αμπελόκηποι 0-3
Πήγασος Πολίχνης - ΒΑΟ 0-3
Ναύαρχος Βότσης 2 - Κρόνος 0-3
Ελπίς Αμπλοκήπων - Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 1-3
αγωνιστική
ΑΕ Αμπελόκηποι - Ναύαρχος Βότσης 2 3-1
Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 - Πήγασος Πολίχνης 3-0
Παναθλητικός Συκεών  - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 3-1
ΒΑΟ - Άρης 2 2-3
Κρόνος  - Ελπίς Αμπλοκήπων 2-3
αγωνιστική
Ελπίς Αμπλοκήπων - ΑΕ Αμπελόκηποι 3-1
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 - ΒΑΟ 0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 - Κρόνος 3-1
Πήγασος Πολίχνης - Άρης 2 0-3
Ναύαρχος Βότσης 2 - Παναθλητικός Συκεών 3-1
αγωνιστική
Κρόνος - Πήγασος Πολίχνης 3-0
 ΑΕ Αμπελόκηποι - Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 1-3
Άρης 2 - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 3-0
ΒΑΟ - Ναύαρχος Βότσης 2 3-1
Παναθλητικός Συκεών  - Ελπίς Αμπλοκήπων 0-3
ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΣΗΣ 1
αγωνιστική
Μαχητές Πεύκων - ΑΕ Δέλτα 3-1
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Αίας Ευόσμου 1 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας - Τιτάνας Ευόσμου 2-3
ΕΟΣ - ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
Ακαδημία Ολυμπος 2 - Ιωνικός 0-3
αγωνιστική
Ακαδημία Ολυμπος 2 - Μαχητές Πεύκων 0-3
Τιτάνας Ευόσμου - ΕΟΣ 3-1
ΑΕ Δέλτα - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-1
Αίας Ευόσμου 1 - ΓΑΣ Ευκαρπίας 1-3
Ιωνικός - ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
αγωνιστική
ΑΠΚ Νεάπολης - Τιτάνας Ευόσμου 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας - ΑΕ Δέλτα 2-3
Μαχητές Πεύκων - Ιωνικός 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Ακαδημία Ολυμπος 2 3-1
ΕΟΣ - Αίας Ευόσμου 1 0-3
αγωνιστική
Μαχητές Πεύκων - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-2
Ακαδημία Ολυμπος 2 - ΓΑΣ Ευκαρπίας 1-3
Αίας Ευόσμου 1 - ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
ΑΕ Δέλτα - ΕΟΣ 3-0
Ιωνικός - Τιτάνας Ευόσμου 0-3
αγωνιστική
ΑΠΚ Νεάπολης - ΑΕ Δέλτα 1-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας - Μαχητές Πεύκων 2-3
Τιτάνας Ευόσμου - Αίας Ευόσμου 1 1-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Ιωνικός 3-1
ΕΟΣ - Ακαδημίας Ολυμπος 2 3-0
αγωνιστική
Μαχητές Πεύκων - ΕΟΣ 3-0
Ακαδημία Ολυμπος 2 - ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
ΑΕ Δέλτα - Τιτάνας Ευόσμου 3-2
Ιωνικός - Αίας Ευόσμου 1 2-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΓΑΣ Ευκαρπίας 2-3
αγωνιστική
ΑΠΚ Νεάπολης - Μαχητές Πεύκων 2-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας - Ιωνικός 3-0
Αίας Ευόσμου 1 - ΑΕ Δέλτα 1-3
Τιτάνας Ευόσμου - Ακαδημία Ολυμπος 2 3-1
ΕΟΣ - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-1
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας - ΕΟΣ 3-1
Μαχητές Πεύκων - Τιτάνας Ευόσμου 3-1
Ακαδημία Όλυμπος 2 - Αίας Ευόσμου 1 2-3
Ιωνικός  - ΑΕ Δέλτα 0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
αγωνιστική
ΑΠΚ Νεάπολης - ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-1
Αίας Ευόσμου 1 - Μαχητές Πεύκων 1-3
Τιτάνας Ευόσμου - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-2
ΑΕ Δέλτα - Ακαδημία Όλυμπος 2 3-0
ΕΟΣ - Ιωνικός 3-0
ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΣΗΣ 2
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου 2 - Μακεδόνες Αξιού 2-3
ΑΣ Ωραιόκαστρο - ΔΑΣΩ 0-3
Αστέρας Σίνδου - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ακαδημία Ολυμπος 1 3-0
Ακαδημία Αθλέτικο - Καμπανιακός 2-3
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
Καμπανιακός - Ακαδημία Ολυμπος 1 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά - Νέα Γενεά Ασβστοχωρίου 3-0
Ακαδημία Αθλέτικο - Αίας Ευόσμου 2 0-3
ΔΑΣΩ - Αστέρας Σίνδου 3-0
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Ακαδημία Αθλέτικο 0-3
Ακαδημία Ολυμπος 1 - ΑΣΚ Λαγκαδάς 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΔΑΣΩ 3-0
Αστέρας Σίνδου - Μακεδόνες Αξιού 2-3
Αίας Ευόσμου 2 - Καμπανιακκός 3-0
αγωνιστική
Καμπανιακός - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
Ακαδημία Αθλέτικο - Αστέρας Σίνδου 1-3
Μακεδόνες Αξιού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
ΔΑΣΩ - Ακαδημία Ολυμπος 1 3-1
Αίας Ευόσμου 2 - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΔΑΣΩ 3-0
Ακαδημία Ολυμπος 1 - Μακεδόνες Αξιού 0-3
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Καμπανιακός 1-3
Αστέρας Σίνδου - Αίας Ευόσμου 2 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ακαδημία Αθλέτικο 3-0
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
Καμπανιακός - ΔΑΣΩ 3-2
Ακαδημία Αθλέτικο - Ακαδημία Ολυμπος 1 3-1
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Αστέρας Σίνδου 0-3
Αίας Ευόσμου 2  - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά - Ακαδημία Αθλέτικο 3-1
Ακαδημία Ολυμπος 1 - Αίας Ευόσμου 2 0-3
Αστέρας Σίνδου - Καμπανιακός 3-1
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
ΔΑΣΩ - Μακεδόνες Αξιού 2-3
αγωνιστική
Καμπανιακός - Μακεδόνες Αξιού 0-3
Ακαδημία Αθλέτικο  - ΔΑΣΩ 3-1
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Ακαδημία Όλυμπος 1 1-3
Αστέρας Σίνδου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
Αίας Ευόσμου 2 - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-1
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - Ακαδημία Αθλέτικο 3-2
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
Ακαδημία Ολυμπος 1 - Αστέρας Σίνδου 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Καμπανιακός 3-0
ΔΑΣΩ - Αίας Ευόσμου 2 .

Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 30 Ιανουαρίου 2017 18:30
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ »

ΓΗΠΕΔΑ

Δήμος Θεσσαλονίκης (Γήπεδα)

Στο δήμο Θεσσαλονίκης Εδρεύουν εννέα γήπεδα:

20°C

Θεσσαλονίκη

Cloudy

Humidity: 50%

Wind: 6.44 km/h

  • 18 Oct 2017 26°C 12°C
  • 19 Oct 2017 23°C 14°C