ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα NEΑNIΔΩΝ 2016-2017

Α' Ομιλος

Β' Ομιλος

Γ' Ομιλος

Β' Φάση

Final Four

Α' ΦΑΣΗ 

A' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
Ναύαρχος Βότσης - ΠΑΟΚ 3-0
ΜΕΝΤ - Καμπανιακός 1-3
Περσέας - Μυγδονιακός 0-3
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - Ελπίς Αμπελοκήπων 1-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ναύαρχος Βότσης 0-3
ΠΑΟΚ - ΜΕΝΤ 2-3
Καμπανιακός - Περσέας 3-1
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - Αριστοτέλης Επανομής 3-0
ΜΕΝΤ - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-2
Περσέας - ΠΑΟΚ 0-3
Μυγδονιακός - Καμπανιακός 0-3
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - ΜΕΝΤ 3-2
Ελπίς Αμπελοκήπων - Ναύαρχος Βότσης 1-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Περσέας 3-1
ΠΑΟΚ - Μυγδονιακός 3-1
αγωνιστική
Περσέας - Αριστοτέλης Επανομής 1-3
ΜΕΝΤ - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Μυγδονιακός - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-3
Καμπανιακός - ΠΑΟΚ 3-0
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - Μυγδονιακός 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων - Περσέας 3-0
Ναύαρχος Βότσης - ΜΕΝΤ 3-1
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Καμπανιακός 1-3
αγωνιστική
Καμπανιακός - Αριστοτέλης Επανομής 3-2
Μυγδονιακός - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Περσέας - Ναύαρχος Βότσης 0-3
ΠΑΟΚ - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-2
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - ΠΑΟΚ 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων - Καμπανιακός 3-1
Ναύαρχος Βότσης - Μυγδονιακός 3-0
ΜΕΝΤ - Περσέας 3-0
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αριστοτέλης Επανομής 0-3
ΠΑΟΚ - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Καμπανιακός - Ναύαρχος Βότσης 3-0
Μυγδονιακός - ΜΕΝΤ 3-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΥ
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Καμπανιακός 8 7 1 22-8 15
2. Ελπίς Αμπελοκήπων 8 7 1 22-5 15
3. Ναύαρχος Βότσης 8 7 1 21-5 15
4. Αριστοτέλης Επανομής 8 4 4 15-15 12
5. ΜΕΝΤ 8 3 5 14-19 11
6. ΠΑΟΚ 8 3 5 11-18 11
7. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 8 2 6 11-20 10
8. Μυγδονιακός 8 2 6 8-19 10
9. Περσέας 8 0 8 3-24 8

B'ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Μακεδονικός - ΔΑΣΩ 1-3
Πήγασος Πολίχνης - Μέγας Αλέξανδρος 3-1
Ατρόμητος Τριαδίου - Αρης 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά - Ηρακλής 0-3
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά - Μακεδονικός 3-1
ΔΑΣΩ - Πήγασος Πολίχνης 0-3
Μέγας Αλέξανδρος - Ατρόμητος Τριαδίου 3-2
Ηρακλής - Αρης 0-3
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου - ΔΑΣΩ 3-0
Αρης - Μέγας Αλέξανδρος 3-0
Μακεδονικός - Ηρακλής 0-3
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
Μακεδονικός - Πήγασος Πολίχνης 0-3
ΔΑΣΩ - Αρης 0-3
Ηρακλής - Μέγας Αλέξανδρος 3-0
αγωνιστική
Αρης - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου - Μακεδονικός 3-0
Μέγας Αλέξανδρος - ΔΑΣΩ 3-1
Πήγασος Πολίχνης - Ηρακλής 0-3
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά - Μέγας Αλέξανδρος 1-3
Μακεδονικός - Αρης 0-3
Πήγασος Πολίχνης - Ατρόμητος Τριαδίου 1-3
Ηρακλής - ΔΑΣΩ 3-0
αγωνιστική
ΔΑΣΩ - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-2
Μέγας Αλέξανδρος - Μακεδονικός 3-0
Αρης - Πήγασος Πολίχνης 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου - Ηρακλής 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΟΜΙΛΟΥ
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αρης 7 7 0 21-0 14
2. Ηρακλής 7 6 1 18-3 13
3. Ατρόμητος Τριαδίου 7 4 3 14-10 11
4. Πήγασος Πολίχνης 7 4 3 13-10 11
5. Μέγας Αλέξανδρος 7 4 3 13-13 11
6. ΔΑΣΩ 7 2 5 7-18 9
-. ΑΣΚ Λαγκαδά 7 1 6 6-19 8
8. Μακεδονικός 7 0 7 2-21 7

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
ΕΟΣ - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Μακεδόνες Αξιού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΧΑΝΘ 2-3
Ανατόλια - Αίας Ευόσμου 0-3
αγωνιστική
Ανατόλια - ΕΟΣ 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς - Μακεδόνες Αξιού 0-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
Αίας Ευόσμου - ΧΑΝΘ 3-0
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - Ανατόλια 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
ΧΑΝΘ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
ΕΟΣ - Αίας Ευόσμου 1-3
αγωνιστική
Ανατόλια - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
ΕΟΣ - Μακεδόνες Αξιού 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς - ΧΑΝΘ 3-1
Α'ιας Ευόσμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
αγωνιστική
ΧΑΝΘ - Ανατόλια 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΕΟΣ 1-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Μακεδόνες Αξιού - Αίας Ευόσμου 2-3
αγωνιστική
Ανατόλια - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
ΕΟΣ - ΧΑΝΘ 0-3
Μακεδόνες Αξιού - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
Αίας Ευόσμου - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Ανατόλια 3-1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΕΟΣ 0-3
ΧΑΝΘ - Μακεδόνες Αξιού 1-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Αίας Ευόσμου 1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΟΜΙΛΟΥ
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αίας Ευόσμου 7 7 0 21-4 14
2. Μακεδόνες Αξιού 7 6 1 20-4 13
3. Απόλλων Καλαμαριάς 7 5 2 15-8 12
4. ΧΑΝΘ 7 4 3 14-11 11
5. ΕΟ Σταυρούπολης 7 3 4 10-13 10
6. Ανατόλια 7 2 5 7-15 9
7. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 7 1 6 7-18 8
8. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 7 0 7 0-21 7

Β' ΦΑΣΗ

αγωνιστική
5-Δεκ 21.30 Ηρακλής - Αίας Ευόσμου 3-2
5-Δεκ 21.15 Ελπίς Αμπελοκήπων- Μακεδόνες Αξιού 0-3
5-Δεκ 21.30 Καμπανιακός- Άρης 2-3
αγωνιστική
12-Δεκ 21.30 Καμπανιακός- Ηρακλής 3-2
12-Δεκ 21.30 Αίας Ευόσμου - Ελπίς Αμπελοκήπων 3-2
13-Δεκ 21.20 Άρης - Μακεδόνες Αξιού 3-0
αγωνιστική
19-Δεκ 21.15 Ελπίς Αμπελοκήπων - Καμπανιακός 3-0
19-Δεκ 20.30 Μακεδόνες Αξιού - Αίας Ευόσμου 1-3
19-Δεκ 21.30 Ηρακλής - Άρης 0-3
αγωνιστική
16-Ιαν 21.30 Καμπανιακός - Μακεδόνες Αξιού .
16-Ιαν 21.30 Ηρακλής - Ελπίς Αμπελοκήπων .
17-Ιαν 21.30 Άρης - Αίας Ευόσμου .
αγωνιστική
23-Ιαν 21.30 Αίας Ευόσμου - Καμπανιακός .
23-Ιαν 20.30 Μακεδόνες Αξιού - Ηρακλής .
23-Ιαν 21.15 Ελπίς Αμπελοκήπων- Άρης .
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Β' Φάσης
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Άρης 3 3 0 9-2 6
2. Αίας Ευόσμου 3 2 1 8-6 5
3. Καμπανιακός 3 1 2 5-8 4
4. Ελπίς Αμπελοκήπων 3 1 2 5-6 4
5. Μακεδόνες Αξιού 3 1 2 4-6 4
6. Ηρακλής 3 1 2 5-8 4

FINAL FOUR
(…)  
Συνδιοργανωτές  
 
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1-4 Σκορ
. .
.
.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2-3 Σκορ
. .
.
.
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
. .
.
.
ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
, ,
,
,
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
ΕΠΑΘΛΟ "ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ":
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. 
2.   
3.   
4.  

 

 

 

 

 

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΤετάρτη, 28 Δεκεμβρίου 2016 03:43
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΙΔΩΝ »

ΓΗΠΕΔΑ

Δήμος Θεσσαλονίκης (Γήπεδα)

Στο δήμο Θεσσαλονίκης Εδρεύουν εννέα γήπεδα:

20°C

Θεσσαλονίκη

Cloudy

Humidity: 50%

Wind: 6.44 km/h

  • 18 Oct 2017 26°C 12°C
  • 19 Oct 2017 23°C 14°C