Β' ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016-2017
(πρώην Γ' Κατηγορία Γυναικών)

 

Α ΦΑΣΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

αγωνιστική
Άγιος Νικόλαος Μηχ.-Ελπίδα Τούμπας  1-3
ΟΠΑΘ Περσέας-Ζέφυρος  1-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος- ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Ποσειδών Μηχ.-Εθνικός Πυλαίας 3-0
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών-Άγιος Νικόλαος Μηχ. 0-3
Ελπίδα Τούμπας-ΟΠΑΘ Περσέας 1-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Ποσειδών Μηχ. 0-3
Ζέφυρος-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2-3
αγωνιστική
ΟΠΑΘ Περσέας-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Ελπίδα Τούμπας 1-3
Ποσειδών Μηχ.-Ζέφυρος 3-0
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕΝ Πανοράματος 3-2
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1-3
Άγιος Νικόλαος Μηχ.-ΟΠΑΘ Περσέας 0-3
Ελπίδα Τούμπας-Ποσειδών Μηχ. 0-3
Ζέφυρος-Εθνικός Πυλαίας 2-3
αγωνιστική
Ποσειδών Μηχ.-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Άγιος Νικόλαος Μηχ. 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Ελπίδα Τούμπας 3-2
ΑΕΝ Πανοράματος-Ζέφυρος 0-3
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Άγιος Νικόλαος Μηχ.-Ποσειδών Μηχ. 0-3
ΟΠΑΘ Περσέας-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-2
Ελπίδα Τούμπας-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-ΓΑΣ Βασιλικών -
Εθνικός Πυλαίας-Άγιος Νικόλαος Μηχ. -
Ποσειδών Μηχ.-ΟΠΑΘ Περσέας -
Ζέφυρος-Ελπίδα Τούμπας -
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών-Ζέφυρος -
Άγιος Νικόλαος Μηχ.-ΑΕΝ Πανοράματος -
ΟΠΑΘ Περσέας-Εθνικός Πυλαίας -
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Ποσειδών Μηχ. -
αγωνιστική 
Ελπίδα Τούμπας-ΓΑΣ Βασιλικών -
Ζέφυρος-Άγιος Νικόλαος Μηχ. -
ΑΕΝ Πανοράματος-ΟΠΑΘ Περσέας -
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος -

 

 

αγωνιστική
Άγιος Νικόλαος Μηχ.-Ελπίδα Τούμπας  1-3
ΟΠΑΘ Περσέας-Ζέφυρος  1-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος- ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Ποσειδών Μηχ.-Εθνικός Πυλαίας 3-0
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών-Άγιος Νικόλαος Μηχ. 0-3
Ελπίδα Τούμπας-ΟΠΑΘ Περσέας 1-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Ποσειδών Μηχ. 0-3
Ζέφυρος-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2-3
αγωνιστική
ΟΠΑΘ Περσέας-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Ελπίδα Τούμπας 1-3
Ποσειδών Μηχ.-Ζέφυρος 3-0
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕΝ Πανοράματος 3-2
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1-3
Άγιος Νικόλαος Μηχ.-ΟΠΑΘ Περσέας 0-3
Ελπίδα Τούμπας-Ποσειδών Μηχ. 0-3
Ζέφυρος-Εθνικός Πυλαίας 2-3
αγωνιστική
Ποσειδών Μηχ.-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Άγιος Νικόλαος Μηχ. 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Ελπίδα Τούμπας 3-2
ΑΕΝ Πανοράματος-Ζέφυρος 0-3
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Άγιος Νικόλαος Μηχ.-Ποσειδών Μηχ. 0-3
ΟΠΑΘ Περσέας-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-2
Ελπίδα Τούμπας-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-ΓΑΣ Βασιλικών -
Εθνικός Πυλαίας-Άγιος Νικόλαος Μηχ. -
Ποσειδών Μηχ.-ΟΠΑΘ Περσέας -
Ζέφυρος-Ελπίδα Τούμπας -
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών-Ζέφυρος -
Άγιος Νικόλαος Μηχ.-ΑΕΝ Πανοράματος -
ΟΠΑΘ Περσέας-Εθνικός Πυλαίας -
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Ποσειδών Μηχ. -
αγωνιστική 
Ελπίδα Τούμπας-ΓΑΣ Βασιλικών -
Ζέφυρος-Άγιος Νικόλαος Μηχ. -
ΑΕΝ Πανοράματος-ΟΠΑΘ Περσέας -
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος -

 

Βαθμολογία Ομίλου Ανατολής
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ποσειδών Μηχ. 6 6 0 18-0 18
2. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 6 4 2 15-9 12
3. ΟΠΑΘ Περσέας 5 4 1 13-6 11
4. Ελπίδα Τούμπας  6 3 3 12-11 10
5. Εθνικός Πυλαίας 5 4 1 12-6 9
6. Ζέφυρος 5 2 3 10-10 8
7. Άγιος Νικόλαος Μηχ. 5 1 4 7-9 6
8. ΑΕΝ Πανοράματος 5 0 5 2-15 1
9. ΓΑΣ Βασιλικών  5 0 5 1-15 0

 

Α ΦΑΣΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΣΗΣ

αγωνιστική
Προοδευτική Τούμπας-Αστέρας Σίνδου  3-1
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ.-Δημόκριτος Μυγδ.  2-3
ΑΟ Καβακλιωτών-Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
ΑΠΚ Νεάπολης-ΑΕ Αμπελόκηποι 2-3
αγωνιστική
ΑΠΚ Νεάπολης-Προοδευτική Τούμπας 3-0
Αστέρας Σίνδου-ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 0-3
Δημόκριτος Μυγδ.-ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
ΑΕ Αμπελόκηποι-Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
αγωνιστική
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ.-ΑΠΚ Νεάπολης 2-3
ΑΟ Καβακλιωτών-Αστέρας Σίνδου 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Δημόκριτος Μυγδ. 3-0
Προοδευτική Τούμπας-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
αγωνιστική
ΑΠΚ Νεάπολης-ΑΟ Καβακλιωτών 2-3
Προοδευτική Τούμπας-ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 2-3
Αστέρας Σίνδου-Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
ΑΕ Αμπελόκηποι-Δημόκριτος Μυγδ. 0-3
αγωνιστική
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΠΚ Νεάπολης 3-0
ΑΟ Καβακλιωτών-Προοδευτική Τούμπας 3-2
Δημόκριτος Μυγδ.-Αστέρας Σίνδου 3-1
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ.-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-1
αγωνιστική
ΑΠΚ Νεάπολης-Δημόκριτος Μυγδ. 1-3
Προοδευτική Τούμπας-Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ.-ΑΟ Καβακλιωτών 3-2
ΑΕ Αμπελόκηποι-Αστέρας Σίνδου 2-3
αγωνιστική
Αστέρας Σίνδου-ΑΠΚ Νεάπολης -
Δημόκριτος Μυγδ.-Προοδευτική Τούμπας -
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. -
ΑΟ Καβακλιωτών-ΑΕ Αμπελόκηποι -

 

Βαθμολογία Ομίλου Δύσης
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Κεραυνός Αγ. Παύλου 6 6 0 18-0 18
2. Δημόκριτος Μυγδ.  6 5 1 15-7 14
3. ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 6 4 2 16-11 12
4. ΑΟ Καβακλιωτών 6 3 3 11-13 8
5. Προοδευτική Τούμπας 6 2 4 10-13 8
6. ΑΠΚ Νεάπολης 6 2 4 11-13 7
7. ΑΕ Αμπελόκηποι 6 1 5 6-17 3
8. Αστέρας Σίνδου  6 1 5 5-17 2

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

2η Τοπική Κατηγορία Γυναικών Ε.ΠΕ.Σ.Θ. 
αα Ομάδα
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 30 Ιανουαρίου 2017 18:57
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ »

ΓΗΠΕΔΑ

Δήμος Θεσσαλονίκης (Γήπεδα)

Στο δήμο Θεσσαλονίκης Εδρεύουν εννέα γήπεδα:

20°C

Θεσσαλονίκη

Cloudy

Humidity: 50%

Wind: 6.44 km/h

  • 18 Oct 2017 26°C 12°C
  • 19 Oct 2017 23°C 14°C