Β' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Β' ΕΘΝΙΚΗ/ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Γ Ομιλος) 2016-2017
(πρώην Α' Κατηγορία Γυναικών

ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔOY

αγωνιστική 12η
3-0 Πειραματικό - ΜΕΝΤ 3-2
2-3 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Μυγδονιακός 1-3
3-0 ΠΑΟΚ - Αριστοτέλης Επανομής 3-2
1-3 Πήγασος Πολίχνης - Μέγας Αλέξανδρος 1-3
1-3 Απόλλων Καλαμαριάς - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
αγωνιστική 13η
0-3 ΜΕΝΤ - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
3-0 Μυγδονιακός - Πειραματικό 2-3
0-3 Αριστοτέλης Επανομής - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-3
0-3 Μέγας Αλέξανδρος - ΠΑΟΚ 0-3
3-0 Ατρόμητος Τριαδίου - Πήγασος Πολίχνης 3-0
αγωνιστική 14η
3-2 Πειραματικό - Αριστοτέλης Επανομής 1-3
3-1 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Μέγας Αλέξανδρος 3-2
3-0 ΠΑΟΚ - Ατρόμητος Τριαδίου 3-0
3-1 Αναγέννηση Ρυσίου - Μυγδονιακός 1-3
3-1 Απόλλων Καλαμαριάς - ΜΕΝΤ 1-3
αγωνιστική 15η
3-0 ΜΕΝΤ - Πήγασος Πολίχνης 3-0
3-0 Μυγδονιακός - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
0-3 Αριστοτέλης Επανομής - Αναγέννηση Ρυσίου 1-3
2-3 Μέγας Αλέξανδρος - Πειραματικό 3-2
3-0 Ατρόμητος Τριαδίου - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-3
αγωνιστική 16η
3-2 Πειραματικό - Ατρόμητος Τριαδίου 2-3
3-2 Αναγέννηση Ρυσίου - Μέγας Αλέξανδρος 3-1
3-0 ΠΑΟΚ - ΜΕΝΤ 3-0
0-3 Πήγασος Πολίχνης - Μυγδονιακός 0-3
0-3 Απόλλων Καλαμαριάς - Αριστοτέλης Επανομής 2-3
αγωνιστική 17η
2-3 ΜΕΝΤ - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
0-3 Μυγδονιακός - ΠΑΟΚ 1-3
3-1 Αριστοτέλης Επανομής - Πήγασος Πολίχνης 3-1
1-3 Μέγας Αλέξανδρος - Απόλλων Καλαμαριάς 3-2
2-3 Ατρόμητος Τριαδίου - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
αγωνιστική 18η
3-1 Πειραματικό - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-3
2-3 ΜΕΝΤ - Μυγδονιακός 2-3
3-0 ΠΑΟΚ - Πήγασος Πολίχνης 3-0
3-0 Αριστοτέλης Επανομής - Μέγας Αλέξανδρος 1-3
1-3 Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
αγωνιστική 19η
0-3 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΠΑΟΚ .
3-1 Μυγδονιακός - Αριστοτέλης Επανομής .
0-3 Πήγασος Πολίχνης - Απόλλων Καλαμαριάς .
3-0 Μέγας Αλέξανδρος - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
1-3 Αναγέννηση Ρυσίου - Πειραματικό 3-0
αγωνιστική 20η
3-1 Πειραματικό - Απόλλων Καλαμαριάς .
3-2 ΜΕΝΤ - Ατρόμητος Τριαδίου .
3-0 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Πήγασος Πολίχνης .
3-2 Μυγδονιακός - Μέγας Αλέξανδρος .
3-0 ΠΑΟΚ - Αναγέννηση Ρυσίου .
10η αγωνιστική 21η
0-3 Πήγασος Πολίχνης - Πειραματικό .
3-1 Μέγας Αλέξανδρος - ΜΕΝΤ .
0-3 Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟΚ .
1-3 Ατρόμητος Τριαδίου - Αριστοτέλης Επανομής .
3-0 Αναγέννηση Ρυσίου - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων .
11η αγωνιστική 22η
0-3 Πειραματικό - ΠΑΟΚ .
3-2 ΜΕΝΤ - Αριστοτέλης Επανομής .
3-1 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Απόλλων Καλαμαριάς .
2-3 Μυγδονιακός - Ατρόμητος Τριαδίου .
0-3 Πήγασος Πολίχνης - Αναγέννηση Ρυσίου .

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ' Ομιλος
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΠΑΟΚ 16 16 0 38-3 47
2. Αναγέννηση Ρυσίου 17 14 3 44-17 40
3. Μυγδονιακός 17 12 5 32-25 34
4. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 16 10 6 34-28 28
5. Πειραματικό 17 10 7 36-34 27
6. Ατρόμητος Τριαδίου 17 8 9 32-32 25
7. Αριστοτέλης Επανομής 17 7 10 32-36 24
8. Μέγας Αλέξανδρος 18 7 11 32-41 23
9. ΜΕΝΤ 17 5 12 25-41 17
10. Απόλλων Καλαμαριάς 16 3 13 18-41 11
11. Πήγασος Πολίχνης 16 0 16 4-48 0

Play Off

Ημιτελικός 1 - 4 μεταφορά Play Off
. . .
Ημιτελικός 2 - 3 μεταφορά Play Off
. . .
Τελικός μεταφορά Play Off
. . .
.
.
.
.
.
.

Τελική Κατάταξη

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ Ομιλος
1. .
2. .
3. .
4. .
5. .
6. .
7. .
8. .
9. .
10. .
11. .
12. Γαλαξίας

Τελευταία τροποποίηση στιςΠέμπτη, 23 Φεβρουαρίου 2017 17:00
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « ΤΟΠΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ »

ΓΗΠΕΔΑ

Δήμος Θεσσαλονίκης (Γήπεδα)

Στο δήμο Θεσσαλονίκης Εδρεύουν εννέα γήπεδα:

20°C

Θεσσαλονίκη

Cloudy

Humidity: 50%

Wind: 6.44 km/h

  • 18 Oct 2017 26°C 12°C
  • 19 Oct 2017 23°C 14°C